Зимова казка учнів 5-А класу
  • Коментарі запису:0 коментарів

Зимові свята люблять і діти, і дорослі, та з особливим нетерпінням чекають Нового Року. Бо саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А ще чекаємо подарунків, веселого настрою, а головне – дива.

Не обминув радісний, святковий настрій і учнів 5-А класу  нашого навчально-виховного комплексу. Всі учні з нетерпінням чекали дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка, а Дід Мороз принесе подарунки. Кабінет, де проходило наше свято, дуже гарно прикрашений, фантастична ялиночка, блимають новорічні вогники, на вікна опустились легкі сніжиночки.

Розпочали наше новорічне свято ведучі – Костюк Софійка та Трачківська Анастасія. Учнів класу було поділено на три команди, кожна з яких отримала цікаве завдання – намалювати новорічну листівку та написати побажання однокласникам. Команди готували художні номери. Учні класу дружно та з захватом відгадували загадки, які їм загадував Дід Мороз, який, до речі, приніс нам смачні солодкі подарунки. Ми не змогли втриматись і зразу почали ними ласувати.

Цікаві конкурси «Придумай новорічний костюм», «Намалюй сніговика», але із закритими очима. Усім дуже сподобався конкурс «Ялинка». Ялинки бувають різними: високими, низькими, широкими і тонкими. Коли ведучі вимовляли слово «високими» – ми піднімали руки вгору, «низькими» – присідали, «широкими» – протягували руки в сторони, «тонкими» – опускали руки «по швах». Веселий сміх, регіт, гарний настрій супроводжували кожен наш рух та кожну дію.

Проведене новорічне свято стало чудовим завершенням навчального семестру, а також сприяло гарному та позитивному настрою.

Від учнівського колективу 5-А класу прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай Новий рік принесе усім радість і достаток. Щастя, міцного здоров’я і здійснення всіх найзаповітніших мрій!

Учень 5-А класу Романов Володимир

Залишити відповідь