Зустріч з поетом Волочищини
  • Коментарі запису:0 коментарів

Поезія сьогодні не в тренді!

Та хіба слово може бути у моді?

Ми можемо жити без хорошого бренді,

Та без слів наші мізки будуть голодні!

4 березня 2020 року відбулася зустріч учнів комплексу з нашою випускницею, поетесою, талановитою молодою жінкою Настасією Семенюк.

 Анастасія Поліщук, випускниця закладу 2006 року. У школі Настя найбільше любила  все, що пов’язане з творчістю, відвідувала хор, брала участь у різних конкурсах, завжди хотіла бути поміченою вчителями, завучем і навіть директором. Найкращі спогади у дівчини залишилися про дзеркала на першому поверсі, тут, згадує, на перервах збиралися усі. Перше шкільне кохання, залицяння, пов’язане саме з цим місцем.

Настя здобула вищу світу у Тернопільському медінституті, навіть встигла попрацювати за фахом. Під час навчання вона зустріла свого майбутнього чоловіка, який став надійною опорою та рушійною силою. Саме він спонукав дружину, не соромлячись,  виливати свої думки у вірші і видати першу збірку. Збірка «Собі» чуттєва, емоційна, оформлена надзвичайно естетично. Читаючи, згадуєш про своє і здається, що її написала твоя близька подруга, якій знайомі твій біль, твої мрії, твої радощі.

Сльози з’явилися на очах в дівчини, коли вона почула вітальне відео своєї виховательки Чорної Тетяни Миколаївни та побачила першу вчительку Грицину Тамару Григорівну. Здається, пройшло 14 років, а вони пам’ятають, радіють, успіхам своєї вихованки

Учні профільних класів мали можливість запитати у Насті все, що їх цікавило. Послухати її вірші, погортати збірку, переглянути дитячі фото та спогади про неї  однокласників.

В кінці усі бажаючі робили фото на згадку. Вишикувалася довжелезна черга. Ще довго лунав цокіт фотокамери, глядачі розійшлися.

Ще одна зустріч з випускницею. Нам є ким пишатися, на кого рівнятися. Можливо, серед сьогоднішніх глядачів теж будуть поети, письменники, які надихнулися цією зустріччю. Знайдуться ті, хто піде за покликом серця, і обере щасливе творче життя.

Юний журналіст Слобода Ілля

Залишити відповідь