Я читаю вірші Тараса Шевченка
  • Коментарі запису:0 коментарів

Такий конкурс читців віршів був проведений з 11 по 14 березня серед учнів 3-4 класів Волочиського НВК присвячений 200-х річчю з дня народження геніального сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

Виявили бажання взяти участь у конкурсі 44 учні 3-х класів та 47 учнів 4-х класів. Кожен учасник підібрав для читання вірш Тараса Шевченка, який йому найбільше сподобався. До уваги слухачів були представлені вірші на різноманітну тематику, а саме: «Сон», «Думка», «Світає», «Мені тринадцятий минало…», «Тече вода з-під явора», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Доля», «Сонце заходить», «Протоптала стежку через яр», «Заповіт» та інші.

У відбірковому турі найактивнішими були учні 3-Б (Суховецька В.П.) , 3-В (Дрозд І.В.), 4-А (Тимощук С.Л.), 4-Б (Возняк О.Ф.)

У фінал вийшло 6 учасників серед учнів 3-х класів та 8 учасників 4-х класів.

14 березня у святково прибраній актовій залі зібралися гарною шкільною родиною учні, вчителі, вихователі, батьки для проведення фінального етапу конкурсу читців «Я читаю вірші Тараса Шевченка».

Під мелодію кобзи на сцену вийшли ведучі Кінь Олександр та Кушнір Даніела, які згадали життєвий і творчий шлях Великого Кобзаря. Розповідь супроводжувалась презентацією. На сцену один за одним піднімались фіналісти конкурсу і представляли себе. Вперше оцінювали читців юні поети НВК. Це Чиж Руслана(8-В), Альохіна Анастасія(7-В), Ярмощук Діана(7-В) та Нагорічна Руслана(8-Б).

Переможцями стали Оліх Каріна(3-Б) та Максим’юк Богдана(4-Г) класи.

Призерами конкурсу читців журі визначило Сілкіну Ірину та Вінічук Софію – учениць 3-В класу, Нечай Яну (4-Б) і Лозовецького Антона(4-А) класу.

Конкурс читців «Я читаю вірші Тараса Шевченка» продемонстрував красу і чарівність Шевченкового слова, любов і повагу учнів до творчої спадщини геніального українського поета, виявив обдарованих читців віршів.

  Організатори конкурсу Герасім’юк Л.Ф., Надопта А.М.

Залишити відповідь