World of  VolNvk
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Непомітно минув перший місяць навчання. Після півріччя дистанційного навчання та війни в коридорах комплексу знову чути дитячий сміх та розмови, із кабінетів доносяться пояснення вчителів та запитання учнів. Цей рік особливий не тільки тим, що розпочався в умовах повномасштабної війни, а й тим, що цьогоріч поріг комплексу вперше переступили 5 класи НУШ.

Знайомство із 5-А класом відбулося під час першого уроку “Ми – українці честь і слава незламним!”. З перших хвилин знайомства стало зрозуміло, що учні зацікавлені у навчанні, щирі та відкриті до спілкування. Учні пригадали історичне коріння нашого народу, заспівали “Червону калину”, а також розповідали про те, як вони впродовж канікул волонтерили, продавали вироби, створені власноруч, щоб допомогти ЗСУ.

На завершення уроку учні створили мудборд “Для мене Україна це…

Завершився місяць адаптації для 5-А заходом “День класу”. П’ятикласники перебували весь день під час уроків в кімнатних тапочках та з радістю відповідали  старшокласникам на запитання “Чому у тебе таке взуття?”. Після уроків розпочалася розважальна програма “World of  VolNvk!”, де учні були героями, що виконували квести для підняття своїх навичок та характеристик, які будуть необхідні під час навчання. Учні намагалися як найкраще виконати завдання, адже переможці обиратимуть форму святкування нового року.

Щиро вдячна учням 5-А класу за активно проведений час. Вітаю вас із завершенням першого місяця навчання. Зичу вам високих навчальних досягнень, нових шкільних друзів та мирного неба! Попереду у нас ще багато спільних свят!

класний керівник 5-А класу Кок Н.Р.

Уже місяць як я п’ятикласниця! Враження неперевершені. Мені дуже сподобалося навчання у 5 класі. Всі вчителі дуже добрі та доброзичливі. Наша класна кімната велика та зручна. Завдяки шафам ми можемо складити такі необхідні зараз речі як тривожні рюкзачки та пледи, щоб у випадку повітряної тривоги нам було зручно у нашому бомбосховищі. У вересні вони нам знадобилися чотири рази. Тому, не забувайте брати їх із собою.

Та незважаючи на повітряні тривоги, навчання продовжується. Навіть у бомбосховищі! Від імені своїх однокласників я хочу подякувати вчителям за те, що продовжуєте нас навчати та вашу підтримку.

Також ми 30 вересня відсвяткували день нашого 5-А класу. Мені дуже сподобалося. Завдяки захопливим іграм було дуже весело та цікаво. Мої однокласники погоджуються зі мною. Ми любимо весело проводити час і повітряні тривоги цьому не завадять. Попереду у нас ще багато веселощів та цікавих уроків!

староста 5-А класу Качановецька Евеліна

Залишити відповідь