Випускний вечір – крок у доросле життя
  • Коментарі запису:0 Коментарів

До неба музика сягає, наче мрія,
І тане в квітах урочистий зал.
В очах у кожного і радість, і надія…
У школі випускний останній бал.
Сьогодні ми зібрались для прощання.
Все в нас і смутком, й радістю дзвенить.
Це свято зрілості, і свято розставання,
І майбуття прекрасна світла мить

Випускний вечір – це яскрава і значна подія  у шкільному житті. Шістдесят чотири випускники нашого навчально-виховного комплексу   покидали рідну школу на святковій і водночас сумній ноті. Прощальний вечір, вручення свідоцтв про повну середню освіту, напутні слова від класоводів, класних керівників, батьків, гостей свята – залишаться у нашій пам’яті та в серці.

Як швидко пролетіло одинадцять років, ніби одна мить. А були ті перші дні, коли ми, маленькі та несміливі, відкрили двері до  рідної альма-матері. Тут нас навчали, давали поради, настанови, а ми, здобуваючи перемоги, впевнено йшли до сьогоднішньої миті. І ось сьогодні доводиться попрощатися з рідною школою, затишними класами, вчителями, які впродовж багатьох років готували нас до самостійного життя.

Ведучі свята – наші батьки Пастух Наталія та Громійчук  Дмитро, які у свій час теж були випускниками нашої школи, запросили нас на свято зі своїми класними керівниками Молотай Ю.Г, Гуляк Т.П. та Возняк О.Ф. та нашими батьками-випускниками НВК – Божиком О., Божиком М., Кот В., Кот О., Довгань К., Гоцій І., Франковим А., Королюк І., Трачківською Т., Цимбал А., Шаль А., Наумовим Е., Івасечком В., Надеіною О., Мосьпак Г., Старинською Д., Березюк Т., Васеніною Л., Танащук Н., Королевською О.

Так уже повелося у нашому закладі, що завжди батьки своїх дітей благословляють на щастя, на долю короваєм. Безух  А, Оліх С., Козак Т.  винесли запашний, смачний хліб, спечений з любов’ю.

У виконанні Сілкіної Ірини  та Умрихін Лілії   урочисто пролунав Гімн України та Гімн НВК, символізуючи початок свята. З привітанням до всіх присутніх звернувся директор школи Ревуцький В.В.

З вітальним словом до випускників звернулася начальник відділу освіти, молоді та спорту Плотнікова А. М., яка від імені міського голови Черниченка К.В. нагородила Почесною Грамотою та грошовою премією випускників Федоркова Костянтина (11-А), Андрієвську Анну(11-Б), Мосьпак  Єлизавету(11-В) та їхніх класних керівників, сім’ю Старинської Вікторії. Зі святом присутніх привітала голова  ради комплексу Коваль А.В., яка вручила директору сертифікаційний подарунок – кошти на проведення щорічного пісенного конкурсу «Водограй».

Наказ по навчально-виховному комплексі «Про випуск учнів та вручення свідоцтв про базову середню освіту» зачитала заступник директора Ткачук І.В.  Приємно, що серед наших випускників сім учнів, яких нагородили золотими, та двох – срібними медалями .

Мами Федоркова Кості (11-А) та Бойка Іллі (11-Б) продовжили свято ще однією гарною традицією, якій ось уже 31 рік, – це пов’язування нас рушниками.

Почесною Грамотою НВК  за вагомий внесок  у розвиток  навчально – виховного комплексу директором Ревуцьким В.В. було відзначено сім’ї учнів:  Скольських , Безухів, Козаків.

 З вдячністю за роки співпраці, партнерські стосунки, належне навчання та виховання нас, дітей  наші  батьки  подарували навчальному закладу  сертифікат на суму 6100 грн на облаштування «Музею випускника».

Безух Владислав (11-Б) та Цимбал Вікторія (11-Б) продовжили вести святкову програму, запросивши на сцену вчителів початкової школи: Грицину Т.Г (11-А) Студенець І.А. (11-Б), Тимощук Т.В. (11-В) та Ягодзінську А.Л.(11-В) та випускників. Дівчинка-дитинство випустила в небо святкові кульки як символ нашого прощання з дитинством. Від учнів початкової школи в подарунок пролунала пісня «Планета дитинства».

Ще одна пара ведучих Стратійчук А. та Краснай Т. (11-В) запросили на сцену випускників – Стадніка А., Колосінську Д. (11-А), Господенко Н., Греха В.(11-Б), Івасечка Д. та Мазур К. (11-В)  та класних керівників, які поділилися своїми спогадами –  і на якусь мить перенесли всіх присутніх у минуле. Неочікуваний подарунок від наших класних мам. Вони разом зі своїми учнями заспівали, приємно нас вразивши і подарувавши багато позитивних емоцій.

«Я маю Ангела…»…  Зі словами великої любові та щирої вдячності від імені випускників до батьків звернулися Устіян М. (11-Б), Цимбалюк Я. (11-Б), Пипа Д. (11-А), Пастух Т. (11-А), Королюк Б. (11-Б), Старинська В. (11-В), Трачківський М.(11-Б), Божик Д.(11-А), Яцентюк Д. (11-В), Шевчук Д. (11-Б), Ванян Ф. (11-А). З батьківськими настановами, з батьківським словом  до нас звернулась мама Стратійчука Андрія – Наталія Андріївна.

У виконанні батьків та дітей Божика Олександра та Саші, Гоцій Ірини та Антона, Мосьпак Галини та Лізи, Андрієвського Сергія та Анни прозвучала пісня «Батьківська доля».

Ведучі Заднішевський А. та Скольська А. (11-А) продовжили вести свято і запросили батьків розділити коровай та пригостити нас, випускників.

Остання пісня, яку виконали Трояновська Д. (11-А), Краснай Т., (11-В), Мосьпак Л.(11-В), Стратійчук А.(11-В), Гоцій А. (11-Б), разом, останній танець разом.

Наше свято закінчилось ще однією традицією, яку, напевно, започаткують: усі разом заспівали Гімн нашої держави та Гімн найкращої школи на землі – нашого рідного закладу, який дав нам путівку в доросле життя. Ми гордо понесемо у життя  – випускник НВК.

Щиро дякуємо усім причетним до організації цього чудового, неперевершеного, емоційного, феєричного, бомбезного свята.

Ми вас любимо. Ви нами будете пишатись. Ми станемо достойними ЛЮДЬМИ. Ми вам це обіцяємо.

Молотай Ю.Г. Дорогі мої діти!!! Прийміть щирі вітання із закінченням школи. Позаду довгий шлях до знань, але попереду світла, захоплива дорога багатьох можливостей, творчих ідей, здійснення мрій. Нехай тільки хороше, яскраве та незабутнє  чекає на вас, щоб перші кроки в доросле самостійне  життя були легкими та успішними.

 Я горда з того, що була вашим класним керівником, вашою класною мамою. Ви – вже випускники, але назавжди залишитесь моїм 11-А класом. Через літо ви станете студентами. Сміливо ступайте на незвідану, але таку цікаву стежку нового для вас життя. Цінуйте своїх викладачів та студентську дружбу. І не забувайте, що поряд з вами щомиті, щохвилини будуть йти ваші батьки, радіючи вашим успіхам і переживаючи за ваші невдачі. Труднощі, звичайно, будуть, але навчіться жити,  долаючи їх.

Пам’ятайте, якщо вам потрібна допомога, підтримка, якщо  усі телефони усіх служб мовчать, то мій мобільний завжди в мережі.

Забігаючи наперед, хочу сказати, що промайне п’ять літ студентства, новий етап у житті настане – працювати прийде пора. Тож хай дійсністю стане мрія моя. Будьте успішними агрономами, біологами, військовими, банкірами та фінансистами, прем’єрами та міністрами, і просто щасливими людьми. Любі діти! Я вас люблю і зичу вам гарної людської долі. Нехай вас любить життя і міцно тримає в своїх обіймах.

Гуляк Т.П. Улюблені мої діти! Шкільні роки пролетіли  немов одна мить. Поріг цієї школи все той же, а ось ви стали іншими. Ви вже не ті діти, ви дорослі люди, попереду у яких нове, але таке цікаве життя.
Ви  піднялися лише на один щабель свого життя, і у цьому вам допомагали батьки і вчителі – і я, ваш класний керівник. У цих стінах вам було дано необхідне джерело знань, ви навчилися розуміти себе і свій внутрішній світ, відстоювати свою точку зору і принципові переконання. Це той первісний капітал, який покликаний стати вам надійною опорою в боротьбі з майбутніми життєвими негараздами і випробуваннями. Попереду багато нових і цікавих доріг, вибрати і пройти які потрібно вже самостійно. Кожна з цих стежок лише тоді призведе до успіху, коли ви дійсно будете прагнути цього, досягнувши найвищого ступеня майстерності в тій справі, яка вам сподобається найбільше. Я не буду бажати вам легкого життя без випробувань, просто тому, що такого не буває. Але нехай же ваш перший крок буде вдалим, адже саме від нього залежить так багато! Нехай кожен прожитий день радує вас справдженими надіями і планами, позитивними емоціями і такими необхідними вашими досягненнями. Що б не трапилося, впевнено крокуйте до чітко поставленої мети – і тоді у вас обов’язково все вийде! Поважайте своїх батьків, зберігайте їх традиції і працюйте на славу рідної країни, як це робили великі люди, про яких ви вперше дізналися на уроках історії. Адже ви, мої дорогі, – такі юні та безтурботні, такі молоді і сильні, такі здорові і перспективні, – ви і тільки ви є нашою надією, нашою майбутньою опорою. Ви – наше сьогодення і наше майбутнє, так не бійтеся втілювати всі ваші бажання, всі, навіть найсміливіші мрії, в відчутну реальність! Збережіть в собі ту наївну дитину, якою ви колись вперше прийшли сюди, дбайливо плекайте в пам’яті світлу безтурботність неповторних шкільних років. Нехай вас завжди оточує тільки сьогодення: щира любов і міцна дружба. Я завжди буду пам’ятати роки, проведені разом з вами.  У добру путь, дорогі мої!

Випускники Возняк О.Ф. «Випускі без дощу? Ну що ви!». Жартували випускники Волочиського НВК. Кажуть, дощ – до рясних здобутків. Нехай їх у житті випускників буде якнайбільше. Але навіть дощова погода не могла зіпсувати нам настрій. Прощальний вечір пройшов у теплій родинній атмосфері. Все свято було активне, радісне і незабутнє. Всі ми, учасники свята,  були приємно здивовані  і залишились дуже задоволені! Спасибі всім, хто розділив з нами радість нашого свята. Ми пережили один з найбільш довгоочікуваних і хвилюючих днів у нашому житті. Мене не відпускає думка, що це більше ніколи не повториться. Однак, не дивлячись на те, що наш дружний колектив 11-В офіційно припинив своє існування, ми все одно будемо залишатися класом, будемо продовжувати  спілкуватися. Кожен з моїх однокласників назавжди залишиться для мене частиною нашого улюбленого 11-В, як і класний керівник, наша друга мама – Оксана Федорівна. А за класний випуск дякуємо нашим рідним батькам.

Золота медалістка Віка, не стримуючи емоцій, ділиться враженнями: «Я хочу сказати своїм однокласникам, що вони найкращі, і я їх дуже люблю. Надіюсь, що ми будемо регулярно підтримувати зв’язок, і у всіх все буде добре».

Враження батьків. «Це був насичений випускний! Краще і не придумати! Величезна подяка організаторам свята за такий незабутній вечір».

«Ми і наші діти провели незабутній вечір. Дякуємо Вам за круту організацію, класні номери, мега позитивний настрій, шикарне місце проведення і взагалі все, все, все було чудово!!!!! У нас і  в наших дітей цей вечір залишиться в пам’яті назавжди!!! Спасибі Вам величезне, успіхів та процвітання»

Свято було дійсно феєричним, незабутнім. Адже кожен випускний вечір – це певний життєвий рубіж, який проходить і не повториться двічі, за яким завжди є щось нове, невідоме….

Випускниці Божик О., Колосінська Д.

Залишити відповідь