Вихід із зони комфорту робить життя яскравішим..
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Моя участь в роботі Малої Академії Наук триває вже 13 рік. Термін вже немалий, щоб набути досвід, дослідити багато різноманітних і цікавих тем. Не щороку я зі своїми вихованцями здобували призові місця,  були і поразки, були і розчарування. Але, безперечно, здобути призове місце – це значне досягнення, потужна мотивація у розвитку власних здібностей.

Чи корисним для учня є досвід участь у конкурсі? Безперечно, так. Це унікальна можливість практикуватися. Адже знання, які дитина отримує, одразу спрямовуються на конкретний результат. Зазвичай до цієї роботи йдуть учні, які потребують і прагнуть більшого.

Старинська Світлана Павлівна

Саме в МАН формується коло друзів, з яким дитина з великим інтересом спілкуватиметься все життя. Хоча останніми роками з цим виникають проблеми, конкурс проводиться дистанційно, але, сподіваюсь, що ми повернемося до звичайної форми проведення.   Молодь МАН — активна, прокачана та мотивована і, не побоюсь цього твердження, часто більш успішна, ніж однолітки.

Незважаючи на складнощі, які виникали: організатори конкурсу щороку випробовують учасників, змінюючи умови,  ми змогли здобути призове місце. Це приємно, коли розумієш, що твоя праця не була марною, її помітили. Ось що думає про участь у конкурсі моя учениця, Сушко Софія:

Сушко Софія

-Я завжди любила відкривати для себе щось нове та цікаве, вихід із зони комфорту робить життя яскравішим. Саме таким досвідом стала для мене участь в МАН. В перший рік все було дуже страшним і незрозумілим. Цього року робота була для мене неймовірно захопливою, а поставлені завдання вже не здавались такими надважкими. Я отримала неймовірне задоволення від процесу дослідження і вважаю, що це і є секретом успіху. Головне до будь якою роботи підходити спокійно і оцінювати завдання як спосіб з користю провести час, розширити кругозір, як певний виклик для себе. В гонитві за перемогою можна втратити багато нервів та часу, тому для мене був важливим не кінцевий результат, а процес. Цьогорічна наукова робота дала мені чудовий досвід і відволікла від буденного життя.

Я ставилась до повторної участі в МАН з обережністю, проте результат перевершив усі мої сподівання. Нам вдалось вибрати чудову тему, яка відкрила світ української літератури з нового ракурсу, ми дізнались про багатьох сучасних українських письменників, які працюють в найрізноманітніших стилях. Я відкрила для себе творчість Василя Шкляра і цей автор став одним з моїх улюблених.

Я неймовірно вдячна Світлані Павлівні за таку чудову можливість, підтримку та допомогу в процесі і з захопленням чекаю наступного  шансу.  

Старинська Світлана Павлівна та Сушко Софія

Залишити відповідь