Усі на вибори!!!
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Вибори – це невід’ємна складова правової держави. Наша школа, як учнівська республіка,також має такі права. Нещодавно в комплексі відбулися вибори голови учнівського самоврядування, в яких брали участь три кандидати:

Цимбал Ірина, учениця 10-А класу, Горобчишина Дарія, учениця 10-Б класу та учень 9-В класу Ростислав Верба. Ми обирали голову учкому, для того, щоб забезпечити максимальну безпеку і найкращі умови для комфорту і розвитку учнів, щоб відвідування школи приносило нам задоволення. З передвиборчими програмами кандидатів можна було ознайомитися на інформаційній дошці, що знаходиться на першому поверсі школи. Спільним в їхніх програмах було те, що вони пропонували запровадження заходів для підняття націоналістичного духу учнів школи. Ось, наприклад, Ірина Цимбал для цього пропонувала запровадити «Свято Вишиванки», Горобчишина Дарія хотіла зробити шкільне життя цікавим і веселим, доклавши максимальних зусиль, щоб при згадці учнів про школу, в них виникали тільки приємні та радісні асоціації. На думку більшості, найцікавішою є передвиборча програма Ростислава Верби, його пропозиції були такими:

– озеленити навчальні класи комплексу;

– привити учням шану до педагогів;

– створити статистику найактивніших учнів тижня;

–  збільшити кількість розважальних заходів за рахунок створення команд «ComedyClub» і «ComedyWomen»;

–  Створити книгу «Скарг та пропозицій», давши цим можливість учням висловити свою думку стосовно умов навчання;

Ростислав Верба набрав найбільшу кількість голосів.Можливо, за рахунок пропозиції створення комедійних клубів «Comedy». Програми решти учасників також були цікаві та корисні.

Але переможець може бути тільки один, і це – Ростислав Верба. Ми вітаємо його з новою посадою і сподіваємось, що він виконає всі свої обіцянки, не залишивши поза увагою жодного пункту своєї агітаційної програми. А решті учасникам ми бажаємо вдосконалюватися і перемогти у наступних виборах.

Щегельська Дар’я

Залишити відповідь