Волейбол – це більше, ніж просто гра
  • Коментарі запису:0 коментарів

Нещодавно у нашому закладі проходили змагання з волейболу між дівчатами 9-11 класів. Змагання проводяться з метою залучення дітей та молоді до активних занять фізичною культурою і спортом, популяризації волейболу серед учнівської молоді, покращення стану фізичного здоров’я і показників рівня фізичного розвитку дітей.

Для того, щоб грати у волейбол, необхідно швидко бігати, миттєво змінювати напрямок і швидкість руху, високо стрибати, мати силу, спритність і витривалість. Гра у волейбол вимагає вді гравців максимального виявлення фізичних можливостей. Завдяки своїй емоційності гра у волейбол є не тільки засобом фізичного розвитку, але й активного відпочинку.

Наш 11-В клас здобув вже другий рік поспіль почесне І місце. Адже волейбол – це більше, ніж просто гра, це – життя для наших дівчаток.

Неймовірний азарт і майстерність продемонструвала команда  у змаганнях. Інтрига тривала до фінального свистка. На чолі команди була Кулик Ірина, учасники – Блага Валерія, Губай Дарія, Ванян Віолетта, Кава Вікторія, Перебігайло Вероніка

Кожна гра була цікавою і захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

Учениця 11-В класу Яворська Даніела

Залишити відповідь