Випускний вечір 9-х класів
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Ось і настав цей день – день прощання зі школою. Ми наче й довго очікували на це свято, але разом з тим час минув дуже швидко у насиченому вирі подій – останні контрольні, свято останнього дзвоника, державна підсумкова атестація, метушня репетицій, пошуки вбрання, святкові зачіски та чарівні букети…

І ось ми тут. Подвір’я школи майорить різнобарв’ям квітів, святковим вбранням, добрими і щирими посмішками вчителів, однокласників, батьків та друзів. Випускний вечір допомагають вести ведучі Лещук Марія та Допта Анатолій.

Уся шкільна родина зібралася на традиційне свято випускного вечора, яке розпочалося із Гімну України, і я мала велику честь виконувати його для усіх присутніх. Далі директор школи Ревуцький Володимир Васильович говорить промову, дякує усім випускникам, вчителям та батькам. Заступник директора Сінькова Наталія Степанівна зачитує наказ про випуск учнів зі школи, а директор вручає свідоцтва про освіту та дипломи за досягнення учнів у олімпіадах та конкурсах.

Зворушливі і щирі виступи прозвучали з уст першої вчительки Партути Ганни Миколаївни, класного керівника Липи Лариси Борисівни, а також від батьків та учнів. Зі словами вдячності виступила мама одного із моїх однокласників Панадисєва Людмила Петрівна. Окрім цього, слова вдячності говорили випускники Присяжна Дарія, Круть Андрій, Рудик Діана, Сташок Ірина, Щесняк Дарина, Флорчук Богдан, Винник Анна, Партута Анастасія та Спирц Валентин.

У нашому Волочиському навчально-виховному комплексі навчається багато талановитих дітей, які сьогодні є випускниками. А тому і потішили усіх присутніх своїми чарівними виступами. Зокрема я, Бурова Тетяна, виконала пісню «Дякую тобі, рідна школа»; вокальна група 9-их класів у складі Уторопчук Христини, Горобчишиної Дарії та Партути Анастасії заспівали пісню « Класний керівник», танцювали Клімов Ілля, Солярчук Анастасія, Лепетун Дмитро, Кускова Наталія та учні закладу Андрушко Анастасія, Моставлюк Олександр, Тернавська Тетяна та Павлецький Назар.

Із великим задоволенням випускники обдарували своїх улюблених вчителів квітами. Свято добігло кінця.

Урочистою ходою учні разом з учителями рушають до Меморіалу Слави. Корзину для покладання квітів запрошують нести Рудку Юлію та Клімова Іллю.

Ось і все – свято скінчилося. Та ми не сумуємо – адже попереду літо, канікули та багато цікавих пригод.

 Випускниця 9-А класу Тетяна Бурова

Залишити відповідь