Відкриття ялинки
  • Коментарі запису:0 Коментарів

17 грудня учні Волочиського НВК поспішали на святковий захід з нагоди відкриття головної новорічної ялинки міста. Їх чекала весела розважальна програма.
Цьогоріч нас вразили масштабністю та кількістю новорічних прикрас, які освітлювали площу Центральна.
Розпочали свято депутат Верховної Ради України Лабазюк С.П. та міський голова Черниченко К.В., які привітали всіх присутніх з новорічними та різдвяними святами.

Учні комплексу переповненні емоцій та із задоволенням поділились ними.

У п’ятницю 17 грудня учні нашого класу побували на відкритті ялинки. На святі було багато розваг, танців та конкурсів. Ми всі разом з усіма учасниками дійства засвітили ялинку. Цього року вона неперевершено красива та яскрава. Всі діти водили хороводи навколо красуні ялинки.
Сюрпризом для нас усіх була хатинка Святого Миколая. Ми змогли сфотографуватися зі Святим Миколаєм та казковими героями. А ще відвідали багато цікавих локацій. Загалом учні нашого класу залишились задоволенні.

 Учні 5-Б класу.

В п’ятницю 17.12 під час роботи ГПД класний керівник та вихователь організували діток, щоб відвідати свято і взяти в ньому участь. На ньому дітки та вчителі були під враженням від цікавих виступів та розваг. Ми танцювали разом із хореографічними колективами міста, відповідали на загадки красуні Зими, відкривали ялинку, водили хороводи навколо неї. Після закінчення свята колектив 3-Б класу фотографувався біля усіх локацій, споруджених на Центральній площі та відвідали новорічний ярмарок. З яскравими емоціями та приємними враженнями усі повернулись до своїх навчальних класів. Дякуємо організаторам свята за гарно проведений час у колі друзів та новорічній атмосфері.

Дрозд Інна Володимирівна класний керівник 3-Б класу

Нещодавно ми, учні 5-А класу, мали гарну нагоду  – побувати на відкритті новорічної ялинки нашого міста, де на нас чекала весела розважальна програма  за участю Святого Миколая.

І дорослих, і дітей вітали Святий Миколай та казкові персонажі. Веселі танцювальні номери викликали багато позитиву, також звучали гарні пісні та мелодії,  побажання щастя, здоров’я, добробуту, святкового настрою. Навколо ялинки малеча водила хороводи. Новорічна ялинка засяяла вогнями під гучні оплески, радісні дитячі вигуки.

Учні 5-А класу

Кожного року ми чекаємо дива у Свято Миколая. Вже стало гарною традицією напередодні прикрашати оселі та вулиці яскравими ліхтариками, мереживними гірляндами та кольоровими кульками. Це свято не обходиться і без Новорічної ялинки. От і в наше місто завітала пухнаста красуня. Ми, учні 6-Б класу, долучилися до Свята урочистого відкриття новорічної ялинки цього року. Вона незвичайна і чарівна. Ми брали участь у конкурсах, смакували святковими цукерками, насолоджувалися зимовим казковим дійством. Нам дуже сподобалося. Тепер протягом канікул ми будемо проводити час з друзями на центральній площі міста. Тільки тут збуваються найзаповітніші мрії!

Учні 6- Б класу

Відкриття ялинки нам надзвичайно сподобалося. По-перше, нова ялинка, оформлена сучасно, модерново, стара вже трохи набридла. А зараз наша площа перетворилася на класний новорічний майданчик. Хочеться сфотографуватися і в подаруночку, і в кулі. Шкода, що ще не працював святий Миколай, правда, його час настав трохи пізніше, 19 грудня. Запальні танці навколо ялинки, сувеніри-все було класно, навіть не  помітили, як промайнула година. Все було супер!!

Учні 6-А класу

Залишити відповідь