Веселі старти у 4-х класах
  • Коментарі запису:0 коментарів

Ось і розпочався навчальний рік, довгоочікуваний і батьками, і учнями, і вчителями. Він розпочався з радісними оченятами учнів та бажання крокувати стежинами знань. Шкільні коридори почали оживати: чути дитячий сміх, шум розмов друзів, нові знайомства, гарні події та  радісні емоції.

На одному диханні пролетів навчальний тиждень і родзинкою його завершення був спортивний захід «Веселі старти». Організатори і вчителі фізичної культури організували цікаві, оригінальні змагання для учнів 4-х класів, на яких учні докладали усіх зусиль під час проходження кожного із них.

Мої вихованці, учні 4-Б класу, брали участь у всіх змагання з піднесеним настроєм, із ентузіазмом , з вірою у свої сили та налаштуванням на перемогу. Це, мабуть, і стало першим кроком до перемоги у Веселих стартах. Горджуся, що є вчителем таких спортивних, організованих, розумних та згуртованих діток.

Дякуємо за проведений захід організаторам заходу, вчителям фізичної культури, батькам учнів за підтримку і ЗСУ за можливість проведення такого заходу під мирним небом!

Класовод 4-Б класу Дрозд І.В.

Залишити відповідь