Вдячні за розуміння і допомогу
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Як добре, що є люди, здатні зрозуміти чужий біль і чужу біду. Такими для нас є учні, їхні батьки, педагогічний і технічний колективи Волочиського НВК вже 4 раз, відколи наш синочок Назарчик навчається в цьому закладі, вони проводять різноманітні заходи, аби допомогти нам матеріально в лікуванні дитини (діагноз ДЦП). Хоч ця хвороба дуже підступна і в основному вважається невиліковною, але ми, рідні намагаємося поставити нашого хлопчика, у повному розумінні цього слова, на ноги.

Дуже багато вже зроблено і, хвалити Бога, й результативністю лікування ми задоволені: дитина мало-помалу одужує, відвідує школу (навчається в НВК у 4-му класі). Але попереду ще чекають дорого-вартісні операції, можливо, й закордоні, бо наші спеціалісти ще не навчились давати раду цій хворобі.

Отож, кожного року з НВК приносять нам гроші на лікування. Цьогорічні 5 тисяч гривень були зібрані від організованої ярмарки учнівських робіт. Всі ці акції, як нам розповідають, проходять з ініціативи дирекції закладу, класних керівників. Ми щиро вдячні директору В. Ревуцькому,  класному керівникові четвертокласників Р. Сіньковій, усім-усім педагогам, учням, батькам, технічному персоналу за цю допомогу. Вона дуже і дуже важлива для нас. Нехай усіх вас, наші добродійники, Бог обдаровує великим здоров’ям і своєю благодаттю.  

Сім’я Лавренчуків

Залишити відповідь