Урок мужності
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Свідомість українців постійно змінюється. На жаль, за останній час  багато подій змінили свідомість людей. Зігріта палкими серцями мільйонів українців з усіх регіонів, незалежна демократична держава Україна продемонструвала Європі та всьому світові, що українці – це міцна духом волелюбна нація, яка навчилася поважати себе і яка зуміла відстояти свій демократичний вибір.

Нещодавно  у нашому НВК був проведений «Урок мужності» серед учнів 10-х та 11-х класів. Головна мета цього дійства – нагадати кожному учневі, що захист  Батьківщини – це найвищий обов’язок, а також сформувати уявлення учнів про мужність, героїзм; розвивати почуття гордості подвигами, які були здійснені людьми в роки війни й у мирний час; показати роль самовиховання у формуванні моральної стійкості, мужності, почуття обов’язку й відповідальності перед суспільством, викликати прагнення виховувати в собі волю, цілеспрямованість, моральну красу. Щоб молоде покоління усвідомлювало цінність героїзму захисників України. Урок відбувся на території закладу за участі вчителів-предметників  Пастуха В.В та Скакун Л.Д. Діти були добре ознайомлені зі всіма аспектами дійства. Деякі учні, підготували невеличкі виступи, такі як патріотичні пісні або ж вірші. Також, на цей урочистих захід був запрошений учасник бойових дій, батько учнів нашого закладу, Мельник А. О., який виступив з  піднесеною промовою для усіх присутніх.

Пам’ятайте, що мужність – це риса характеру людини, у якій поєднуються хоробрість, рішучість, витримка, відвага, сміливість тощо. Тож БУДЬМО МУЖНІМИ і своїми маленькими вчинками борімося за мирну, вільну, сильну нашу прекрасну Україну.

Підготувала учениця 11-В класу Гуменна Катерина

Залишити відповідь