Участь учнів в олімпіаді з української мови та літератури
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Кожного року в жовтні у загальноосвітніх навчальних закладах України  починається «учнівська олімпіадна лихоманка», яка  вимагає від учнів і вчителів кропіткої праці. Завдання кожного вчителя-предметника – виставити якнайбільш підготовлену із предмету команду учасників шкільних олімпіад, а завдання учнів – якнайвдаліше виконати олімпіадні завдання, показавши високі результати, та принести навчальному закладу призові місця.

Вже третій рік ми, вчителі та діти, готуємось до проведення І-ІІ етапів олімпіади з української мови та літератури   в особливих умовах, на які впливає епідемічна ситуація з ковіду. Адже і І етап, і ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури ми проводимо дистанційно для учнів 7-11 класів. Також дистанційно вчителі перевіряють роботи учнів.

 У нашому НВК  в олімпіаді  з української мови та літератури у 2021-2022 навчальному році  взяли участь 76 учасників.

Приємно, що у цьому навчальному році збільшилась кількість учасників І етапу олімпіади з української мови та літератури, які захотіли випробувати себе у такому престижному змаганні. За такою активністю учнів ,звичайно, стоїть велика плідна праця вчителів української мови та літератури, які спонукають наших учнів не тільки до вивчення предмета ,але й до вміння використати свої знання впродовж життя.

Учасниками ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури стали такі учні: 7-Г клас – Богач Тетяна (вчитель Молотай Ю.Г.), 8-А клас- Олійник Софія (вчитель Старинська С.П.),9-Г клас – Нещадін Евеліна (вчитель Яцина І.Г.),10-Б класу-Сушко Софія (вчитель Дороганчук О.М.), 11-В клас- Вінічук Софія (вчитель Пюрко Л.В.). Варто зазначити, що Олійник Софія  та Нещадін Евеліна навчаються у класах з поглибленим вивченням української мови та літератури та вже третій рік поспіль беруть участь в олімпіаді з української мови та літератури.

Хочу привітати учителів нашої кафедри та їхніх учнів із хорошими результатами  після проведеного ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури. Зокрема, 1 місця вибороли учениця 7-Г класу Богач Тетяна (вчитель Молотай .Г.), 9-Г класу Нешадін Евеліна ( вчитель Яцина І.Г.).2 місця вибороли учениця 8-А класу Олійник Софія (вчитель Старинська С.П.) та учениця 10-Б класу Сушко Софія (вчитель Дороганчук О.М.).3 місце отримала учениця 11-В класу Вінічук Софія (вчитель Пюрко Л.В.).

Вчитель української мови та літератури Дороганчук Оксана Миколаївна

Залишити відповідь