У нас єдина мета – Україна свята, нездолана ніким і ніколи!
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі.

В. Еллан

   Як сказав Василь Симоненко: “Можна все на світі вибирати, сину,  Вибрати не можна тільки Батьківщину”.  А що ж таке Батьківщина?  У кожної людини на це питання є своя відповідь. Хтось скаже , що «Батьківщина – це країна, де ти народився», інший відповість: «Батьківщина там, де моя сім`я», а ще хтось скаже, що Батьківщиною називається місце, де відчуваєш себе щасливим, вільним. І це все правильні відповіді.

   Батьківщина – це рідний дім, де на тебе чекають. Це місце де дихається вільно й живеться щасливо. Батьківщина –  це те, що ти любиш уже з народження, з першого твого подиху та кроку. Де ти смієшся від щастя та плачеш від суму. Батьківщина – це місце, яке тобі таке ж рідне, як твоя  мати. Для нас Батьківщина – це Україна.

   Україна — це край неймовірної краси і тяжких випробувань. Ми пишаємося тим, що ми, українці, незламні та вірні своїй Батьківщині. Яка  не раз переживала найважчі та найстрашніші часи . Часи, коли нашу країну, нашу історію, культуру та мову хотіли знищити. Часи, коли гинули мільйони її синів та дочок. Але вона завжди відроджувалася з руїн, як фенікс з попелу, і виховувала на своїй землі справжніх героїв.

  За всю історію України, її безкінечну кількість раз хотіли підкорити та знищити. «Золота Орда», Річ Посполита, російська імперія – всі вони багато разів пробували нас зламати, але в них нічого не вийшло, та ніколи й не вийде. На захист нашої Батьківщини завжди ставали герої – воїни-козаки, письменники, поети, громадські діячі – усі підіймалися для боротьби за нашу країну.

  Історія повторюється. Зараз наші вороги знову жадають знищити нашу державність, нашу мову, і знову на її захист повстали герої, які, незважаючи ні на що,  встали захищати свою Батьківщину, Україну, від загарбників. І ми переможемо, тому, що у нас єдина мета – Україна свята, нездолана ніким і ніколи.  Ми ніколи не забудемо, та й не зможемо забути ці жахливі, криваві та звірські події нашого сьогодення. І саме тому, що ми знаємо історію нашої рідної України, яка зміцнює та згуртовує нас,  ми ніколи не дозволимо подолати нас та нашу Батьківщину.

Учениця 11-Б класу Бородій Анастасія

Залишити відповідь