Тиждень правознавства
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Правознавство – один із найважливіших навчальних предметів. Всі громадяни повинні знати свої права, тому у нашій школі кожен рік проходить тиждень правознавства. Цей рік не був винятком. Були проведені різні заходи.

13 жовтня для 5-6 класів пройшла виставка плакатів «Права дітей у малюнках». На ній учні демонстрували свої таланти і висловлювали думки у малюнках.

Учнів 7-8 класів прослухали лекцію лікаря «Про шкідливі звички та їх наслідки для молодого організму підлітка».

14 жовтня для 1-2 класів проходив виховний захід «Права та обов’язки у нашому житті». Молоді громадяни повинні з дитинства розуміти свою роль в суспільстві.

15 жовтня для 9 класів пройшла година спілкування «Наркоманія та закон без компромісу». Педагоги розповідали дев’ятикласникам про шкідливість наркотиків.

Учні 10-11класів брали участь у конкурсі «Найкращий правознавець». Змагалися між собою четверо учнів 10 та четверо учнів 11 класів. Перемогу здобула учениця 10-А класу Іванішина Ніна. Цей захід передбачав перевірку знань, набутих учнями, і вони блискуче їх показали.

16 жовтня для 3-4 класів проходив виховний захід «Права та обов’язки у нашому житті».

Ці всі заходи дуже корисні для учнів, майбутніх громадян , і я думаю, що ефективність проведення таких тижнів буде дуже високою.

Нахимчук Анна

Залишити відповідь