Турнір з міні-футболу серед юнаків 7-8 класів. Враження учасників та вболівальників
  • Коментарі запису:0 коментарів

1 червня 2021 року до Дня захисту дітей відбувся матч з міні-футболу серед учнів 7-8 класів. Було цікаво та захопливо. Усі гравці показали себе з кращими футбольними та спортивними якостями. Команди вразили всіх своєю дружністю, одні команди підтримували інших. Також було надзвичайно багато вболівальників, що приємно вразило гравців. Отже, результати:

  • 1-ше місце – команда 8-А класу!
  • 2-ге місце – команда 7-Б класу!
  • 3-тє місце – команда 7-А класу!

Найбільші кількості голів:

  • Мединський Артем (7-А) – 4;
  • Верхола Святослав (8-А) – 4;
  • Лисий Владислав (7-Б) – 6;

Усі учасники отримали призи та задоволення від гри! Вітаємо переможців!

Учні 7-А класу

1 червня були проведенні змагання з міні-футболу серед юнаків 7-8 класів, приурочені до Дня захисту дітей. Це була запальна гра. Усі гравці старалися. Із ними прийшли їхні друзі, вболівальники, які із захопленням спостерігали за грою. Змагання проводились на відкритому майданчику стадіону, що дало змогу краще відчути атмосферу змагання. Всі команди, які вибороли призові місця отримали нагороди. Пишаюсь, що команда нашого 7-Б виборола 2 місце і отримала подяку за участь і м’яч. Наш однокласник Владислав Лисий визнаний найкращим бомбардиром змагань. Гра видалась веселою, будемо чекати її знову з нетерпінням.

Учениця 7-Б класу Анастасія

Першого червня 2021 року на міському стадіоні з нагоди Дня захисту дітей були проведені змагання з міні-футболу серед учнів 7-8 класів Волочиського НВК. Гра виявилась дуже цікавою. Гамарнік Андрій, Каліберда Максим, Мороз Олександр, Гарник Максим, Дубовець Максим, Мамрега Андрій – захищали честь 7-В класу. Їх підтримували всі однокласники. Ми з цікавістю дивились  гру, та активно вболівали за свою команду. Хлопці  вели організовану, динамічну гру, запекло змагались із суперниками – командою 7-А класу.

Цього року наші суперники виявились сильнішими,  тому для наших хлопців цей матч закінчився поразкою. Сподіваємося, наступного року перемога буде за нашою командою.

Але ми вдячні їм за цікаву гру, вони в нас великі молодці. Наші великі перемоги  ще попереду!

Поцулко Юля, 7-В клас

Сьогодні 01.06.2021р. у нашому НВК до Міжнародного дня захисту дітей, відбувся турнір по міні-футболу серед 7-8 класів. Було декілька ігор між різними командами, а в кінці переможців чекали призи. За перше, друге та третє місця команди отримали футбольні м’ячі та грамоти. Також гравців кожної команди прийшли підтримати їх однокласники, що додало віри та впевненості в перемогу. Цьогорічними лідерами стали учні 8-А класу, які зайняли перше місце, друге місце посіли учні 7-Б класу, а третє- команда 7-А класу.

Учениця 8-А класу Рак Вікторія

Дякуємо усім за участь!

Залишити відповідь