Турнір з міні-футболу для учнів 5-6 класів
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Нещодавно у нашій школі проводився турнір з міні-футболу серед учнів 5-6 класів. У турнірі брало участь шість команд , які наполегливо боролись за перемогу. Усі гравці протягом п’яти днів намагались виявити свої лідерські здібності. Незважаючи на свої невдачі, вони не втрачали надію на перемогу, адже кожна команда хотіла мати призове місце, тому й прикладали максимум зусиль у кожній грі.

Команда 6–Б стала переможцем цих змагань. Неможливо не відмітити найкращого бомбардира Коваля Данила та найкращого гравця Івасечка Богдана. Футболісти 5-А класу зайняли друге місце, але вони також відзначилась найкращим воротарем, яким став Заднішевський Антон. Учні 5–Б класу посіли третє місце, вони показали всю свою майстерність, яку набували не один рік. На жаль, призове місце лише одне, і воно дісталось найсильнішій команді , в якої було найменше поразок.

Під час усіх ігор гравців підтримували їхні класні керівники та однокласники , які сподівались на перемогу своєї команди. Задля підтримки командного духу вболівальники придумували різні гасла та малювали плакати.

Хотілось би побажати командам, які не дотягнулись до перемоги не падати духом, а і наполегливіше тренуватись, і ви обов’язково досягнете своєї мети в наступному році.

Ярмощук Діана

Залишити відповідь