Свято Останнього дзвоника в НВК
  • Коментарі запису:коментарів 5

У нашому житті є кілька подій, що назавжди закарбовуються в пам’яті, серед них – свято Останнього дзвоника.

Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нові знання за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Цього року учні  нашого НВК завершили навчання, не повертаючись за шкільні парти. Не пролунає уже звичний останній дзвоник у нашому закладі. І якщо для учнів молодших та середніх класів цей факт не є аж надто сумним, то для випускників – навпаки.

Карантин, спричинений пандемією COVID-19, вніс свої корективи, і традиційний урочистий формат святкування змінився. Але ж карантин – не привід скасовувати свято. Аби підтримати цьогорічних випускників, батьків та їхніх вчителів, які разом провели ці 11 років навчання, свято Останнього дзвоника –2020 організували онлайн.

Свято відкрили традиційно. Гімн нашої держави та Гімн НВК прозвучав у виконанні Сілкіної Ірини (9-В), Умрихін Лілії (8Б) та Гоцій Оксани (8А). Ведучі незвичного  дійства Гоцій Антон(10-Б ) та  Денисенко Яна (8-Б).

Зі словами привітання у прямому ефірі до випускників звернувся   директоршколи Ревуцький В.В. Він у своєму виступі наголосив на здобутках та результатах закладу. І наш навчально-виховний комплекс не був би таким, яким є, якби не допомога та підтримка народного депутата Лабазюка С.П. та його фонду «Завжди поруч», міського голови Черниченка К. В., голови батьківського комітету Коваль А.В., будівельників компанії «Нортон», батьків та плідна праця вчительського колективу. Завдячуючи їм, ми маємо оновлений басейн, нові навчальні кабінети, оснащені ноутбуками,   приміщення музею  випускника закладу, в планах переоснащення танцювального та  тренажерного залів, заміна  системи опалення закладу та багато чого іншого.

З словами привітання, подяки до випускників та своїх вчителів звернувся народний депутат України Лабазюк С.П., випускник 2007 року, який не втомлюється дякувати своїм наставникам. Теплі слова звучали від начальника відділу освітиПлотнікової А.М. та голови батьківського комітету нашого НВК Коваль А.В.До випускників 9-их та 11-их класів, учнів школи, батьків, гостей звернулись перша вчителька Гудима Г.В., класний керівник 9-В класу Войціховська Г.В. та класний керівник 11-Б класу Гуменюк А.В., мати учениці 11-В класу Гарник Н. М.

Наймолодші учасників дійства, першокласники,привітали усіх зі святом.

Четвертокласники,випускники молодшої школи,  разом зі своїми класними керівниками підготували відеоролик «Прощавай, початкова школа». Також мали нагоду послухати виступ вокальної групи «Барвограй» під керівництвом Шлапак І.Ю.

Дев’ятикласники та одинадцятикласникипорадували глядачів своїми творчими, креативними виступами – відеороликами та відеокліпами.

Учні 11-Б класу прочитали вірш – роздум про  важливу життєву місію людини, який написала їхня однокласниця Москвітіна Поліна «Майбутнє  наше, яке ти ?»

Гайчук Анастасія зі шкільної сцени виконала пісню «Шкільні роки», а її однокласники, учні 11-В,  створили відеоланцюжокзі слів подяки учителям та батькам за підтримку, розуміння, приємно проведений спільний час.

Учні 11-А не зрадили традиції: на двері кабінетів почепили  подяку, виготовлену власноруч. Щиро дякували вони своїм учителям за співпрацю, щоденну допомогу, за добрі знання, радісні моменти, щирі серця, які ті дарували їм з любов’ю. І полетіли у небо кульки, випущені зі шкільного подвір’я випускниками 11-А класу.

Вітальний відеодарунок  – пісню «Лови момент» від імені випускників – учнів 9 –х класів – заспівала Сілкіна Ірина. А  кадри  на екрані  продемонстрували  їхнє цікаве, насичене подіями і емоціями  шкільне життя.

Це було надзвичайно зворушливо, хвилююче. Дитячі виступи проймали аж до сліз.

Останній дзвінок в прямому ефірі на сходах школи дали одинадцятикласник Задорожний Роман  і першокласниця Тернавська Софійка.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до створення цього надзвичайного,  незвичного і такого класного свята.

Зі святом Останнього дзвоника! Сонячного літа, але вже без карантину, а  випускникам успішно скласти ЗНО та стати студентами.

Учениця 10-А класу Колосінська Дарія

Цей запис має 5 коментар(-ів)

  1. Перлинки 2-А

    Дівчатка ви молодчинки. Бажаємо вам перемоги. 👍👍👍

  2. renata20@ukr.net

    Перлина 2-А.Дівчатка ви великі молодці. Удачі вам

Залишити відповідь