Свято Миколая у 6-Б класі
  • Коментарі запису:0 коментарів

Наближається улюблена пора всіх дітей – пора зимових канікул, новорічної метушні та подарунків. З особливим нетерпінням ми чекали на перше свято у круговерті щорічних зимових гулянь – День Святого Миколая, покровителя дітей. Напередодні цього дня ми згадуємо усі свої добрі вчинки, а також пишемо листи до Святого Миколая, прикрашаємо свої оселі та класні кімнати мереживними гірляндами, кольоровими кульками. Це свято не обходиться і без Новорічної ялинки.

Напередодні свята, ми завітали на відкриття головної новорічної ялинки міста. Ми брали участь у конкурсах, насолоджувалися зимовим казковим дійством. Нам дуже сподобалося.

Дива продовжуються!

Вже стало доброю традицією свято Миколая відзначати нашою великою, дружною шкільною родиною. Так 22 грудня до нас, учнів 6-Б класу, завітав Миколай.

В цей день у всіх учнів нашого класу був передсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного. І ось настав цей момент: святково прикрашений танцювальний зал, новорічна ялинка, Миколай, конкурси, загадки, музика, подарунки. Весело та цікаво проходило свято.

По закінченні свята, ми організували Новорічну дискотеку. Було дуже весело.

Гарним настроєм, радістю, відчуттям чарівної новорічної казки – ось з якими емоціями учні нашого класу зустрічатимуть новий 2022 рік.

Ковальчук Святослав – учень 6-Б класу 

Залишити відповідь