Свято Миколая у 4 – В класі

 Зима – це чудова пора року, яка вміє дарувати приємні емоції, хороший настрій, незабутні враження. Саме в цей період ми святкуємо найулюбленіші свята.
       Ось і в нашому 4 – В класі відбулося  Новорічне свято, яке з нетерпінням та радістю ми очікували. Ми мали змогу гарно повеселитися: перевтілитися у казкових героїв, взяти участь у конкурсах, поспівати веселих пісеньок, повідгадувати загадки, потанцювати танець веселих поросяток та зустрітися із Святим Миколаєм. А щоб отримати подарунки та призи ми виконували цікаві завдання на кмітливість, увагу, швидкість мислення. Завдяки нашому класному керівникові, Нещадін Інні Миколаївні, у класі була приємна та доброзичлива атмосфера, адже вона завжди наголошує на тому, що ми – шкільна родина 4 – В, де повинні завжди бути присутні взаємоповага, розуміння, вміння вислухати, почуття гумору та підтримка, як у справжній родині.
     На завершення свята ми заспівали Новорічну пісеньку та отримали подарунки від Миколая, а із чарівної скриньки ми вийняли передбачення і дізналися, що нас очікує у наступному році. А ще, як оберіг, нам наша вчителька подарувала зображення символа наступного року –  бичка.
     Я дуже люблю Новий рік. Мені подобається святкувати його не лише вдома із рідними, але й у школі, у шкільній родині нашого класу.
     Отож, вітаю усіх із прийдешніми Новорічними святами! Бажаю усім, щоб рік бичка приніс кожному здоров’я, успіхи, натхнення та здійснення усіх мрій!

Учениця 4 – В класу Сопіга Софія.