Святкування Дня Матері дружньою класною родиною 5-Б класу
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Гарно прибраний  вишитими рушниками, кольоровими кульками зал, на столах букети квітів з гілочками верби і на вишитому рушнику запашний, ще теплий, коровай, який принесла і подарувала мама учня нашого класу Данила Коваля.

«Нема цвіту білішого, як цвіт на калині, нема в світі ріднішого, як мати дитині», – такими словами розпочалось свято, присвячене Дню матері у великій, дружній родині 5-б класу. «Мати, матінка, матуся, мама, мамонька, мамуся! Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Мати віддає дитині всю мудрість своєї душі, тепло свого серця, своє здоров’я. Материнська любов не знає страху, сумнівів, розрахунків.

Мати веде нас, спочатку несміливих, невпевнених дітлахів, через усе життя, не помічаючи, як ми стаємо дорослими. І як би далеко не закинула нас доля, ми завжди будемо відчувати серце матері, згадувати її очі, які недосипали ночей, руки, які пестили нас у дитинстві, бо душа матері завжди поряд з нами. Материнська ласка гріє нас все життя, аж до старості. Її створив Бог на цій грішній землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду людського».

У нашому святі взяло участь 28 учнів класу та 79 гостей (мами, тати, бабусі, дідусі, братики, сестрички та вчителі). Метою проведення свята було: формувати в учнів такі якості, як усвідомлення свого обов’язку перед батьками, а особливо перед матір’ю; виховувати повагу до жінок, любов і вдячність до мами, бабусі; розвивати творчі та акторські здібності учнів; закріпити правила поведінки під час урочистих подій; створити цікавий і змістовний відпочинок для учнів класу та їх рідних.

Вечір пройшов у святковій, гарній, затишній, родинній атмосфері. І діти, і гості свята були у піднесеному настрої. Учні розказували вірші про маму, співали пісні, розповідали легенди, танцювали. Від батьків до дітей звернулась мама Іринки Продан та заспівала дітям колискову, яку співали для них, коли вони були немовлятами, батьки:

Хай сниться вам діти дідусева казка,

в якої щасливий кінець,

хай батькова сила та мамина ласка,

ввійде до маленьких сердець…

Зі словом до учнів та гостей звернулась перша вчителька наших діток Лариса Михайлівна Савчук. Вона привітала усіх матусь, які були на святі, розказала притчу про те, які мають бути діти для батьків та закликала учнів бути слухняними і люблячими дітьми, а організаторам подякувала за гарне родинне свято.

Впродовж свята дітям та гостям нашого заходу з допомогою мультимедійного комплексу було представлено цікаву презентацію з фотографіями кожної дитини класу та її мами в контексті Дня матері.

 Хочеться відмітити і гарний музичний супровід, який допомогли зробити на святі Кушнір Оксана Іванівна, Гуменюк Володимир Васильович, Панасюк  Олександр Анатолійович та Гладин Орест Степанович.

По закінченню свята за давньою українською традицією всі присутні на святі заспівали «Многая літа».

Дуже приємно було чути теплі слова подяки за чудово організоване і проведене свято, за море позитивних емоцій від своїх учнів, їх батьків, рідних та вчителів.

Класний керівник 5-Б класу Ревуцька М.Ю.

Залишити відповідь