Спасибі Вам, шановні вчителі!
  • Коментарі запису:0 коментарів

Справжній учитель — не той, хто тебе постійно виховує, а той, хто допомагає тобі стати самим собою
Михайло Свєтлов

Надзвичайне везіння, зустріти його, справжнього Вчителя, людину з великої літери. Адже саме він, твій вчитель, може стати твоїм провідником, наставником та вірним другом у цьому нелегкому, захоплюючому  шкільному житті. Це він зацікавить предметом, що викладає, розвине непереборне бажання досягти висот, відкриє світ, покаже його безмежну різноманітність та красу.

Саме  завдяки нашим вчителям ми здобуваємо нові знання,  стаємо сміливими та загартованими, творчими та креативними особистостями. Ми безмежно вдячні вам, наші рідні вчителі за вашу безмежну любов, ваші знання та настанови, підтримку, турботу і терпіння.  

Ваша строгість не дозволяє нам недбало ставитися до уроків та домашніх завдань. Ваша твердість і непохитність  пробуджує у нас відповідальність та любов до навчання.

У цей святковий день ми бажаємо вам злагоди та успіхів на роботі, міцного здоров’я і безмежного людського щастя. Нехай ваша подальша праця на освітній ниві буде освітлена радістю, а також щирою вдячністю учнів і батьків.

Вітаємо  Вас з наступаючим  святом –  Днем вчителя! Обіцяємо, що будемо й надалі радувати вас своїми успіхами в навчанні.

Від учнів 7-А класу  Поцулко Софії

Залишити відповідь