Слово про колегу
  • Коментарі запису:0 коментарів

Цю тендітну струнку вчительку української мови і літератури знають всі у Волочиському НВК. Молотай Юлія Григорівна – вчитель-методист, класний керівник 11-Б класу, виховала не одну кагорту учнів.

   Її вихованці не раз завойовували призові місця на олімпіадах та конкурсах знавців рідної мови районного та обласних рівнів.

   Юлія Григорівна – дуже активна в роботі. Кожного року ділиться своїм педагогічним досвідом, проводячи відкриті уроки, виховні години, заняття з навчальної практики.

   Одним з найбільших досягнень вчительки є її участь у роботі Малої Академії Наук.

   Розумна, енергійна, вона однією з перших вчителів на кафедрі вчителів української мови та літератури взялась за нову цікаву діяльність.

   Ця робота зразу принесла успіх. Її учениця Соломчак Олеся у 2004-2005р.р. зайняла в конкурсі-захисті робіт МАН ІІ місце (секція української мови «Топоніми в назвах сіл Волочиського району»). Перспективними були роботи під керівництвом Молотай Ю.Г. з ученицею  Хлонь М. (секція фольклористики «Легенди і перекази Волочищини» – ІІ місце в обласному етапі), Музики А. (секція мистецтвознавство « Г.М. Єрменчук-Гручман – майстер декоративно-прикладного мистецтва Хмельниччини – ІІ місце в обласному етапі).

   Плідною виявилась робота Юлії Григорівни і з Небельською А. – ученицею 11-Б класу. В секції журналістики «Особливості газетних заголовків (на матеріалі районної газети «Зоря») дівчинка зайняла І місце на обласному етапі конкурсі-захисті робіт МАН і ІІ місце на  ІІІ республіканському етапі. Чим ще раз довела, що у нашому НВК працюють розумні, висококваліфіковані вчителі, такі як Молотай Ю.Г.

   Юлія Григорівна користується великою повагою серед своїх колег. Невтомна у роботі, вона постійно вдосконалюється, шукає нові форми і методи, особливо у своєму профільному 11-Б класі. Якісна підготовка до ЗНО – одне із завдань, яке ставить перед собою.

   А ще Юлія Григорівна дуже любить працювати біля землі. На своїй присадибній ділянці вирощує городину: капусту, цибулю, редиску – і дуже радіє гарному врожаю.

   Гордістю є її син Саша, якого вона виростила, вивчила і виховала справжнім патріотом.

   Невтомна у праці, активна, енергійна, принципова – такою її знають колеги – вчителі української мови і літератури і світової літератури. Ми всі бажаємо їй нових творчих досягнень, сили і здоров’я у педагогічній діяльності і в житті.

Вчитель української мови та літератури Валовина І.В.

Залишити відповідь