Родинне свято «Давайте познайомимось» у 1 – Г класі
  • Коментарі запису:0 коментарів

Уже традиційно у  Волочиському НВК щороку для учнів початкової школи та їх батьків проводиться засідання клубу «Дозвілля». Діти завжди з нетерпінням чекають родинного свята. І цьогоріч, 17 травня, у комплексі пройшло засідання клубу у 1 – Г класі на тему «Давайте познайомимось!» – приурочене до Міжнародного дня сім’ї.

У святі взяли участь усі учні класу та їх родини (батьки, бабусі, дідусі, братики та сестрички). За давньою українською традицією свято розпочалося із внесення короваю на вишитому рушнику. Родинне свято складалося із двох частин – основної та розважальної. В основній частині учні щирими слова та українською піснею вшановували найдорожчих своїх людей матусю та татуся, бабусю та дідуся, дякували їм за тепло, ласку та мудру науку. Кожна дитина була справжнім героєм свята. Вона знайомила присутніх зі своєю родиною, розповідала про сімейні традиції, родинні захоплення та представляла справжні художні шедеври, зроблені невтомними батьківськими руками. В дарунок дорогим гостям учні підготували ряд сценок, які вони виконували разом із гостями: Лозіцький Костянтин з татом Олексієм Андрійовичем, Миколюк Владислав з татом Демяном Івановичем та Трояновський Дмитро з бабусею Закордонець Любов Василівною. Із теплим словом підтримки та вдячності звернулась до дітей та усіх присутніх мама Губай Лариса Станіславівна.

Під час розважальної частини було проведено конкурси та вікторини серед батьків та дітей. Дуже цікавим був конкурс  з батьками, під час яких діти навчали танцювати своїх батьків: «Якщо весело живеться..», «Вперед чотири кроки..», «Танцюють усі». Ткачук Вікторія, Яворська Даніела, Родзоняк Людмила, Станіславська Анастасія – учасники пісенного конкурсу «Водограй»,  представили власні сольні номери, Мокрицька Марія та Максим (учень ЗОШ №5) у подарунок усім присутнім подарували чудовий вальс. Усі учні класу виконали цікавий «Запальний таночок» та фінальну пісню «Ми любимо Вас наші рідні». Запам’ятався і співочий конкурс між столами «Віночок українських пісень про родину», в якому взяли участь усі присутні на святі, заспівавши пісні: «Родина», «Мамина сорочка», «Мої батьки», «Два Кольори». Завершальним акордом цього конкурсу стало спільне виконання «Державного Гімну України», який в наш час як ніколи раніше поєднав Україну в єдину спільну родину.

Дружним спільним танцем під пісню Софії Ротару «Одна калина» завершилось наше перше родинне свято, яке пройшло в атмосфері тепла, любові та єднання.

Класовод 1 – Г класу, Гудима Г.М.

Залишити відповідь