Проєкт Flowers4school – це круто!
  • Коментарі запису:0 Коментарів

В Україні розпочався благодійний освітній проєкт Flowers4school від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України, який спрямований на озеленення українських шкіл. Головна місія проєкту – це познайомити нас, дітей зі світом квітів за допомогою участі у висадці цибулин для своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже нам, що садівництво – це весела справа, яка розвиває любов до землі нашої Батьківщини.

Ми  подали заявку на участь та з нетерпінням чекали посилку. І нам пощастило! Ми дуже зраділи, коли Оксана Федорівна принесла коробку. із колекцією цибулин до класу. Кожен хотів якомога швидше розглянути вміст коробки. Це були тюльпани, нарциси, гіацинти, крокуси, мускарі, а також всі необхідні матеріали для посадки рослин. 

Висаджувати цибулини вирішили у шкільній теплиці, оскільки на квітниках уже лежав сніг і грунт уже промерз.

Висадка цибулин від Flowers4School – це справжнє свято, ми отримали море знань та  позитивних емоцій. Кожен з нас дбайливо, з любов’ю та вірою висаджував цибулинки. А навесні ми плануємо перенести рослини на квітники та створити композицію із дивовижно красивих квітів. Ми віримо, що біля нашого НВК буде найкрасивіший квітник. Це будуть квіти перемоги!

Учні факультативу «Життя рослин» Окопна Марія, Лукіянчук Анна

Залишити відповідь