Перемога очима дітей
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Усі ми прагнемо до миру та бажаємо  якнайшвидшої перемоги нашим незламним захисникам та захисницям  рідної країни. Наші п’ятикласники, як і всі діти України,  також мріють про мирне життя під чистим та безхмарним небом. Свої  сьогоднішні мрії  вони відобразили у яскравих малюнках на асфальті,взявши участь у творчій акції «Перемога очима дітей».

На шкільному подвір’ї  28 вересня 2023 року з’явились  неймовірно прекрасні великі  роботи учнівських колективів 5А,Б,В класів. Створивши  творчі групи діти захоплено вимальовували крейдою свої оригінальні фантазії про життя в країні після перемоги, висловлюючи при цьому активну життєву позицію, як  патріоти рідної землі. За допомогою мистецтва  діти проявляли свою творчість, креативність та оригінальність.

Всі учасники  творчих  груп  працювали злагоджено, натхненно, швидко,зібрано та впевнено. Кожен хотів  внести  щось своє у малюнок,тому у процесі створення  роботи з’являлись  нові деталі,змінювались ескізи.  Всі розуміли важливість настання миру та зміцнювали свою віру у  перемогу, яка обов’язково завітає на українську землю. Учасники творчих груп були об’єднані колективною творчою працею,отримали  можливість висловити думки і власне світобачення через малюнки.

Мосендз І.В.

Залишити відповідь