Слова подяки рідним Вчителям
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. На жаль, це свято цього року проходить в умовах війни, у хвилини, коли наші хлопці мужньо тримають оборону та захищають нашу Україну від російських окупантів. Заради дітей та їхнього мирного майбутнього.

Для нас, дев’ятикласників, школа  стала  рідним домом, адже тут ми виросли, тут ми навчилися дружити. Впевнені, що дружба однокласників буде довіку. Школа зібрала нас, поєднала, подружила. Дев’ять років ми прожили єдиними надіями, єдиними турботами і радощами.

Вітаємо усіх зі святом Останнього дзвоника, із закінченням 2021-2022 навчального року!

Слова подяки хочемо сказати нашим дорогим Вчителям, які навчали і підтримували нас у такий непростий для усіх час!

Прийміть нашу щиру вдячність за те, що багато років ви ділилися безцінними знаннями, робили для нас навчання не лише цікавим і корисним, але і приємним. Дякуємо за підтримку, увагу до наших успіхів і невдач. Окрема подяка – за критику і погані оцінки, часто це допомагало нам удосконалюватися, ставати кращими  і розумнішими. Нам шкода з вами розлучатися, але ми сподіваємося на нові зустрічі. Віримо, що коли відбудеться нова зустріч, у нас буде можливість потішити  вас своїми життєвими і професійними успіхами! Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров’я, талановитих учнів і задоволення від роботи! Добробуту Вам і мирного життя, гармонії душі і спокою на серці, міцного здоров’я , радості душі і чистої любові серця, вірного щастя і світлої надії!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!  ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!

Учні 9-Г класу

Залишити відповідь