Олімпійський урок у 7-А класі
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Та ким поставлений рекорд,

Кому б не сяяли медалі,

Хто б не стояв на п’єдесталі, –

Перемагаєш ти, о Спорт!

П’єр де Кубертен

Спорт потрібний кожній людині, бо саме він допомагає бути у хорошій фізичній формі, а крім того виховує характер та силу волі. А також заняття спортом сприяють укріпленню здоров’я. Дорослі, які переконалися в цьому, називають спорт своїм другом. Вони кажуть, що спорт допомагає їм у житті бути сильними, здоровими, красивими, витривалими.

Фізична підготовка потрібна не лише дорослим, але і нам — школярам. Адже наш організм тільки розвивається. Довге сидіння на уроках, за домашніми завданнями призводить до перевтомлення. І тому ми, школярі, залюбки відвідуємо уроки фізичної культури.

У нас нещодавно відбувся відкритий  Олімпійський урок з фізичної культури, який проводив учитель фізкультури Пастух Володимир Васильович. До речі, свого часу він  демонстрував гарні спортивні результати з велоспорту. Володимир Васильович представляв  команду велосипедистів у заліку VII літньої спартакіади області  у м. Хмельницькому. Йому вдалося показати результати першого спортивного розряду у груповій гонці на 100 км. А також Пастух В.В.   у 1980 році був учасником групи марафонського  супроводу  факельного Олімпійського вогню у складі Хмельницької команди.

На уроці, який був присвячений Олімпійським іграм, було багато гостей, серед яких Донець Андрій – випускник нашого Волочиського НВК. Він  професійний футболіст, на даний момент капітан футбольного клубу «Нива» м. Тернополя. Нам пощастило поспілкуватися з ним. Андрій Анатолійович розповів нам про свою спортивну кар’єру і про те, що займатися спортом почав ще з раннього дитинства. Грав у таких відомих командах: «Карпати», «Чорноморець», «Таврія», «Закарпаття», «Волинь», а починалось все з рідного Волочиського «Збруча». Андрій Донець власним прикладом показав, щоб стати відомим не обов’язково бути з великого міста чи з відомої сім’ї. Просто потрібно бути працьовитим і цілеспрямованим. За час проведення уроку спортсмен не раз повторив: «Якщо ти почав якусь справу, доводь її до кінця».

Враження від уроку позитивне, тому що отримали нові знання, дізнались про те, скільки необхідно докласти сил, здійснити важкої щоденної роботи для того, щоб завоювати медаль, особливо – олімпійську. Вчилися підтримувати товариша, коли йому важко, підставляти своє плече «допомоги». Ще раз показали, які ми дружні та веселі. Зрозуміли, що повинні займатися фізичною культурою щодня, бо наше здоров’я – це саме життя. А без фізичних вправ здоров’я не буде.Зрозуміли, що у кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і щоб її досягти потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати зусилля  для здійснення своєї мрії.

Учениця 7-А класу Горбатюк Катерина

Залишити відповідь