Новорічний КВК у 7-А класі
  • Коментарі запису:0 коментарів

Новий рік – період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Основне повірити в казку, тому що діти подорослішали і вкрай важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекали новорічного свята.

17 грудня 2021р. у 7-А класі була організована новорічна конкурсно-розважальна програма «З Новим роком друзі» (новорічний КВК)  в хореографічному залі Волочиського НВК.Захід пройшов неперевершено і яскраво, подарувавши нам незабутні  емоції.

Програма була заздалегідь спланована, до конкурсів необхідно було готуватись самостійно. Наш класний керівник не ділив нас на команди, а доручив нам це зробити, щоб подивитись чи вміємо ми працювати самостійно. Ми поділились на команди та гарно розважились.

Гра складалася з різних видів конкурсів, зокрема команди змагалися в гумористичних відповідях на запитання, імпровізаціях на задані теми, розігруванні заздалегідь заготовлених сцен, демонстрації пантомім та виконуванні пісень (віршів, колядок, смішних речівок).

Конкурс капітанів дав можливість капітанам команд представити свої організаторські здібності.

Танцювальний конкурс згуртував нас найкраще, тому що веселитись любимо ми усі. 

В конкурсі веселі художники ми спробували із закритими очима намалювати тигра.

Після конкурсної програми класний керівник запропонував нам новорічні естафети, щоб з’ясувати хто з нас вправніший. Ми   скакали на скакалках, набивали тенісного м’ячика, відгадували загадки і ребуси.

Після конкурсів та естафет Любар Христина  організувала нам танцювальну програму.

Бодрова Софія принесла світломузику, яка створила нам святковий настрій.

Свято усім дуже сподобалось. Дві години пролетіло так швидко, що ми й не помітили.

Дякуємо класному керівникові Анжелі Костянтинівні, що організувала нам розвагу, яку будемо пам’ятати довго.

Учениця 7-А класу  Барвінська Дарина

Залишити відповідь