Новорічне свято та останній навчальний день у 2022 році 7-А класу
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Такі довгоочікувані канікули вже на носі. Ми дочекалися 19 грудня, наш Миколай приніс всім спільний подарунок-закінчення 1 семестру. У Світлани Павлівни виникла ідея:зафільмувати найкращий навчальний день і свято Миколая у 7-А класі.

День пройшов вдало, тривоги не було, ми не спускалися в укриття. Уроки проходили швидко, адже все було позаду, оцінки виставлено. Щоб перерви були цікавіші, ми почали ділитися своїми думками стосовно навчання з нашими журналістами Аріною Писарук та Дашею Собко. Нашим сценаристом стала Світлана Павлівна, а Аліна  Стороженко усе знімала та монтувала. Остання обідня перерва, прибрали трохи в кабінеті. Найголовніше  дочекалися найтривожнішого моменту-видачі табелів.

З легкими думками і гарним настроєм пішли в піцерію, щоб відсвяткувати прийдешні свята та початок канікул  з однокласниками. Пригощалися різними смаколиками, грали ігри, закінчили зйомки нашого відео. Спілкувалися, робили фото та просто раділи відпочинку.

Час нашого вечора закінчився, але попереду тижні без уроків, ранніх підйомів та домашніх завдань. Сподіваємося, що у січні знов повернемося до школи і будемо отримувати гарні оцінки. Усіх вітаємо з прийдешніми святами! Хай вони пройдуть спокійно, у родинному колі.

учениця 7-А класу Тарасюк Христина

Залишити відповідь