Новорічний корпоративчик у 4 – Б класі «З Новим роком всіх вітаємо!»
  • Коментарі запису:0 коментарів

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється це свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно…

Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, подарунками, веселими піснями,  танцями біля красуні-ялинки.

Не обминув радісний, святковий настрій і учнів 4 – Б класу Волочиського НВК. Цьогоріч ми не просто чекали на казкове дійство, а й самі ретельно готувались до проведення класного новорічного корпоративу. Глушко Ангеліна добирала декор класної кімнати, кожен готував собі цікавий святковий образ, спільно добирали пісні та веселі руханки. Окопна Маша підготувала конкурс – квест для своїх однокласників. Лукіянчук Анна, Стокалюк Софія, Коваль Діана та Деліта Ліза підготували цікаві новорічні загадки.

Діти отримали багато незабутніх вражень, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах «Зимові слова», «Новорічні фанти», «Незвична вікторина», «Жива ялинка», «Гра у сніжки». Під кінець свята кожна команда склала свою «Абетку побажаннь», словами з якої привітали своїх друзів з наступаючим Новим роком.

Свято подарувало кожному з нас море позитиву, безліч щирих дитячих усмішок та гарний передноворічний настрій. Відгомін цього свята зігріватиме наші серця увесь наступний рік, даруючи нам віру у дива.

Хай Новий рік у вишиванці

Розбудить вас щасливо вранці,

І принесе у вашу хату –

Усмішок й радощів багато.

Розбудить приспані надії,

Зерном і щастям вас засіє,

Зігріє миром і любов’ю

І подарує вам здоров’я!

Учні 4 – Б класу

Залишити відповідь