Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки, гарну поведінку і старанність у навчанні.
День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо зранку в себе під подушкою. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва.
18 грудня до учнів 3 – Б класу Волочиського НВК завітав Святий Миколай. Це свято наш колектив провів у формі квест – гри «Запалюємо зорі до дня Миколая». Учні виконували цікаві завдання від Миколая. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.
Від Святого Миколая учні отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість.
Свято вдалося на славу, а щасливі дітки побігли до своїх домівок, аби скоріш дочекаися вечора, щоб вночі знову відбулося диво.
Автор статті класний керівник 3 – б класу : Стратійчук Н.А.