Незвичне святкування Нового року
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Зима… Для когось – це пора веселощів та подарунків, для нас – пора новорічних свят, час, коли здійснюються усі заповітні мрії та бажання.

Новий Рік та Різдво Христове – найбільш довгоочікувані і світлі свята. Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом  спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла й надії.
Це свято не обходить і нашу школу. Кожного року для всіх учнів влаштовують новорічне свято, яке проходить у спортзалі. Для кожного з класів було “вручене” завдання: приготувати художній номер: пісню, танець чи щось інше. Протягом свята ми танцювали, співали пісень, брали участь у різноманітних конкурсах та показували, раніше вигадані, сценки. Наприкінці  свята оголошували переможців та влаштовували дискотеку.

На цей рік, на жаль, нам не випала можливість відсвяткувати  це свято як завжди: не потанцювати та поспівати пісень  біля ялинки, не взяти участі в конкурсах. Адже у країні продовжено карантин, задля безпеки учнів і вчителів учні провели свій шкільний Новий рік у класі з класними керівниками. Але навіть такі проблеми не завадили нам відсвяткувати це свято з класом. Ми весело провели час, підготувавши міні-проекти на тему “Святкування Нового року в різних країнах”. Молотай Ю.Г, наш класний керівник, підготувала інформацію «Як і де започаткували Новий рік?», а учні, розподілившись на групи, підготували презентації «Як святкують Новий рік у різних країнах світу»

Це завдання розподілили між собою. Ми поділились на 4 групи, які складались з 4-5 учнів та приготували по два проекти. Ярецька Ксенія, Кот Катерина, Шамрай Марія, Колосінська Дарія та Божик Олександра підготували повідомлення  про святкування новорічних свят у Німеччині та Японії. Сідорчук Валерія, Ванян Фросита, Трояновська Діана, Скольська Аліна та  Слободян Ольга підготували цікаву розповідь про Бразилію та Канаду. А група хлопців Пипа Денис, Стаднік Адем, Пастух Тарас, Заднішевький Антон та Федорков Костянтин підготували про Північну  Корею та о.Фіджі. Довгані Дмитро та Денис, Рудак Арсен, Божик Денис та Барабаш Роман підготували про Ізраїль та Китай.

Ми захоплюючи переглядали презентації та цікаві факти, яких не знали, та  ділились своїми враженнями щодо цього.

Нам здається, що час пройшов цікаво та насичнено, незважаючи на такі умови.

Шановні працівники нашого навчального закладу! Прийміть найщиріші привітання від  учнівського колективу 11- А класу. З Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо ці традиційно світлі свята зустріти у радісній, доброзичливій, теплій атмосфері. Нехай у ваших домівках панують добробут і злагода. Дякуємо за плідну співпрацю та сподіваємось на її продовження у наступному році. Успіхів, нових звершень та здійснення найзаповітніших мрій!

Учениці 11-А Кот Катерина  та  Шамрай Марія

Залишити відповідь