Незабутній урок до Дня Гідності та Свободи
  • Коментарі запису:0 коментарів

Для учнів 10-х класів Волочиської міської громади 19.11.2021 року у приміщенні актової зали Волочиського НВК було проведено спільний урок, присвячений Дню Гідності та Свободи.

Нам, підростаючому поколінню, було дуже цікаво спілкуватися з очевидцями тих буремних та непростих подій в історії нашої держави.

      Вразила розповідь активного учасника тих переломних подій, кандидата історичних наук, доктора філософських наук, члена Національної спілки краєзнавців України, директора історико-етнографічного музею м. Волочиська, випускника Волочиського НВК Ільчишина Сергія Орестовича. Будучи студентом, він брав безпосередню участь у молодіжному русі, захищав  наше прагнення до свободи, наш Майдан. З хвилюванням переглядали відео , розглядали експонати та слухали  про ті незабутні події.

      Поділилася з нами своїми незабутніми спогадами й голова громадянської організації «Майдан», депутат міської ради Байда Алла Леонідівна. Яскраві спогади  про ці  переломні події були доповнені  виступами  юних читців, що читали поезію із збірки «Річниці Майдану присвячується…».

 Ми переконались, що про історичні події найцікавіше дізнаватись з уст очевидців. Такі зустрічі надовго залишаються у людській пам’яті , викликають яскраві емоції, дають можливість краще зрозуміти значення тих подій у нашому житті та країни в цілому.

Від учнів 10-х класів: Денисенко Яна, Пісоцька Анастасія, Стецюк Богдан

Залишити відповідь