Наше життя в 5 класі
  • Коментарі запису:0 коментарів

Ми уже рік навчаємось на старшій школі. Все спочатку здавалося таким дивним: інший кабінет, інший класний керівник, багато вчителів-предметників, тому переживань в нас було багато. Багато нового чекало нас. Вперше ми проводили День класу без батьків. Готувалися дуже наполегливо: дуже хотіли, щоб усе пройшло гарно. Безліч конкурсів, пісень, танців-все принесло нам багато радості і сміху.

Вперше брали участь у Благодійному ярмарку не тільки як покупці, але й продавці. Наша вчителька не мала проблем з визначенням продавців, адже продавати хотіли усі. Вироби збирали сумлінно, кожен хотів зробити свій внесок.

Неодноразово ми їздили на екскурсії, відвідуючи нові місця. І сподіваємося, що в цьому році будемо подорожувати ще.

А скільки різноманітних змагань проводилося для нас протягом року. Спортивні змагання: турнір з міні-футболу, «Олімпійське лелеченя», турнір з тенісу, де Аліна Ткач була першою серед дівчат.

Хоч «Водограй» не новий для нас конкурс, але бажаючих виявилося багато. Квартет дівчат і тріо хлопців. Наше тріо:Биць Валерій, Олійник Максим,Слобода Ілля- стало одним із улюблених серед учасників концерту. А їхня «Love stori» запалила усіх глядачів.

Конкурси, які проводилися під час предметних тижнів, також відрізнялися від минулорічних. У 5 класі ми вже взяли участь у конкурсах по визначенню найкращих знавців з окремих предметів. Це були «Найкращий історик» – і Благий Владислав посів 2 місце. «Найкращий природознавець» – і знову участь бере Благий Владислав, адже це його улюблений предмет. Результат нас порадував, тому що він поступився місцем лише учням 7 класу. Був ще конкурс «Найкращого знавця словесності»- і Биць Валерій, який взяв у ньому участь, також був не останнім.                             

 І нещодавно, 10 квітня, відбувся конкурс «Найкращий інформатик». Участь у ньому взяв Флорчук Констянтин – і здобув 2 місце, змагаючись в останньому турі з учнем 7 класу. Коли я запитала Костю, чи він лишився задоволений результатом, він відповів:

-Я не засмутився, що не виграв. Адже я прийшов на конкурс не для того щоб виграти, а для того, щоб перевірити свої знання.

Хоча ми не здобули призового місця, але зупинятися на цьому не будемо!Це не останнє змагання, в якому ми брали участь.

Життя у 5 класі було надзвичайно різноманітним і насиченим, що ми й не помітили як навчальний рік підійшов до кінця. Сподіваємося, що в 6 класі буде також цікаво, а наші перемоги ще попереду.

Губай Анна, учениця 5-Г класу

Залишити відповідь