Ми з любою матусею…
  • Коментарі запису:коментарі 2

Матір віддавна вважають символом берегині родини. Однак роль жінки не обмежується суто вихованням дітей і турботами про чоловіка. День матері святкується у світі 10 травня, в Україні традиційно у другу неділю травня. У цей день заведено вітати своїх неньок і дякувати їм за подароване життя й теплу підтримку

Ідею віддати жінкам одну з неділь у році озвучували у США ще наприкінці 1800-х років, але тоді підтримки вона не отримала. Офіційно вітати всіх мам на планеті почали тільки на початку 20 століття завдяки сприянню окремих американських активісток.

Матір віддавна вважають символом берегині родини. Однак нині почастішали дискусії довкола ролі жінки в сім’ї, оскільки її роль не обмежується суто вихованням дітей і турботами про чоловіка. Матір, крім того, поєднує з побутом роботу, знаходить час на саморозвиток і виступає активним членом суспільства. Тому традиції привітання жінок вже переглянуті.

День матері в Україні уперше відзначили у радянському Львові – у 1929 році. Відтоді українки поширили цю традицію на землі Тернопільської області і Східної Галичини.

Невдовзі СРСР заборонив відзначення цього свята, а вже з 1990 року завдяки зусиллям громадських організацій Свято матері повернулося до України. Офіційно День матері святкують в Україні з підписанням президентом відповідного указу від 10 травня 1999 року.

Учні Волочиського НВК , вітають усіх матусь із цим чудовим святом. Бажають завжди  бути  усміхненими  та  життєрадісними.

Найдобріша, найкраща матусю рідненька!
В цей день ми вклоняємось дуже низенько.
За сонечко ясне, за серце прекрасне,
За те, що добром зігріваєте нас,
За те, що в щасливу і скрутну хвилину
Ми можемо всі прихилитись до вас.
Хай вас обминають невдачі та грози,
Нехай лиш від сміху з’являються сльози,
Міцного здоровя з роси і води,
Бадьорість та настрій хай будуть завжди!

Запрошуємо до  перегляду…

День матері-найкраще весняне свято. Мати, мама, матуся, скільки спогадів, скільки хороших, добрих і найсвітліших спогадів пов’язано з тобою. Кожна дитина любить свою маму, як квіточка любить сонечко. Матері бувають різні. Іноді – це добрі та дбайливі жінки. Іноді – розгублені дівчатка, які і не сподівалися такого неочікуваного щастя. Але завжди мати – це та, хто дала життя, дала можливість з‘явитися на цей світ. Ми повинні оберігати наших мам від прикрощів та негараздів, адже коли їх не стане, нас вже не буде кому захищати в цій важкій і часом несправедливому житті. У цей день ми хочемо порадувати наших рідненьких, зробити їм приємно. Ми їх дуже любимо, але не завжди ми говоримо це своїм матусям. І ось наш клас вирішив створити таке привітальне відео напередодні дня матері.

Цей запис має 2 коментар(-ів)

  1. Гурт "Веселка"

    Молодчинки👍 Красуні 😻😺так тримати🎼🎵😻💯

Залишити відповідь