Лист пораненому
  • Коментарі запису:0 коментарів

Україна зараз переживає важкі часи. У XXІ столітті ми знову чуємо вибухи та стрілянину. Тисячі чоловіків захищають незалежність та територіальну цілісність нашої держави. У такі хвилини особливо важливою є підтримка рідних та близьких, які чекають вдома своїх синів, братів, батьків, дідусів та друзів. На жаль, сотні з них отримали поранення і знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Всім їм, як ніколи, потрібна увага, підтримка, повага та любов небайдужих людей.

 Учні нашого закладу долучилися до Всеукраїнської акції «Лист пораненому». Школярі з особливою відповідальністю і найщирішими побажаннями писали листи та малювали малюнки для солдат.

Активну участь брали і учні нашого 2-В класу (класовод Оліх Р.Г.). Вони з неабияким завзяттям взялися до справи, щоб подарувати часточку тепла, любові та милосердя пораненим у зоні АТО військовим. У листах та малюнках учні писали про любов до України, дякували  мужнім захисникам української землі за їх подвиг перед українським народом та бажали  їм якнайшвидшого одужання.

Ці листи у подальшому будуть надіслані адресатам – пораненим бійцям АТО, які знаходяться на лікуванні.

Усі учні, вчителі та працівники Волочиського НВК бажають солдатам благополучного повернення додому живими та здоровими! НА ВАС ТУТ ЧЕКАЮТЬ!!!

Класовод 2-В класу Оліх Р.Г.

Залишити відповідь