Кращий навчальний кабінет математики 2013 року
  • Коментарі запису:0 коментарів

Кабінет математики був створений в 1989 році. Він складається з навчального та лабораторного приміщення.  Завідувала кабінетом Процуха Клавдія Василівна – «Відмінник освіти», «Вчитель методист». Завдяки її зусиллям  в 1990 році кабінет був обладнаний демонстраційним програмовим калькулятором «Максик» і 36 програмованими мікрокалькуляторів на кожне робоче місце, меблями, наочними та демонстраційними посібниками. 

 В 1991 році розпочав свою роботу перший в закладі 10 клас поглибленого вивчення математики. Методичне забезпечення викладання предмету розробили: «Вчитель методист» Петрук Олександр Іванович та «старший учитель» Жека Галина Петрівна.

З 1994 році обов’язки завідувача кабінету виконує Ревуцька Марія Юхимівна – «Вчитель методист», Лауреат обласного конкурсу «Вчитель року – 2007» в номінації математика.

 Кабінет став справжньою лабораторією для вчителів математики. Кожен з них має своє робоче місце в лаборантському приміщенні.

В кабінеті зберігаються друковані та власні напрацювання, створена електронна тематична картотека дидактичних та навчально-методичних матеріалів, навчально-наочних посібників, навчального обладнання, розподілених за темами та розділами навчальних програм. Це дозволяє готувати учнів до предметних олімпіад, конкурсів захисту МАН. Найпершим призером ІІІ етапу олімпіади з математики, в нашому закладі, став у 1998 році Чорний Андрій, також призерами ІІІ етапу були Пендрак Ганна (2006р.), Глущак Олександр (2012р.), Глінська Аліна (2014р.). Першим призером ІІІ етапу МАН став Басистюк Ігор (2002р.), також призерами ІІІ етапу були Шустик Андрій (2012р.) та Клімов Ілля (2014р.).     

Не тільки учні, а і вчителі Бурова Оксана Іванівна та Ревуцька Марія Юхимівна є призерами обласної педагогічної виставки “Освіта Хмельниччини на шляхах реформування».  

За рахунок благодійних внесків зміцнюється матеріальна база кабінету: замінено освітлення, зроблено шафи для зберігання особистих речей учнів.

Кабінет є переможцем обласного конкурсу «Кабінет року – 2013»

На базі кабінету часто проводяться обласні семінари.

Залишити відповідь