КОНКУРС «Найрозумніший»
  • Коментарі запису:0 коментарів

20 березня у Волочиській ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів було проведено конкурс «Найрозумніший». Участь брали учні сьомих класів усіх шкіл Волочиська та деяких сільських шкіл. Діти мали змогу продемонструвати свої знання та здібності з різних предметів. Звичайно, конкурс почався з представлення учасників. Кожна дитина коротко розповіла про себе. Учасниками були, як і дівчата, так і хлопці. Усі ці діти зовсім різні, та об’єднувало  їх одне – розум, кмітливість та допитливість.

 Конкурс поділявся на три тури. У першому турі на екрані були подані тестові питання, досить цікаві та логічні. За кількістю балів у другий тур пройшли четверо учасників. Цими щасливчиками виявилися дівчатка Бєлова Ірина, Фрадинська Дарія, Нахімчук Анна та  Глінська Аліна. Саме вони були найуважнішими. Друзі та однокласники прийшли, щоб подивитись та підтримати оплесками та плакатами.

У наступному турі на екрані було запропоновано вісім категорій: народознавство, географія, спорт, музика, математика, тварини,мова та секрет(мультики).Цей тур видався важчим, хоча учасники самі обирали категорію. Нам було дуже цікаво спостерігати за дівчатами, відповідати разом з ними та переживати за них.

І, нарешті, довгожданий фінал. У третій тур пройшли найсильніші Дарія та Ірина. Цей тур був особливо цікавим. За одну хвилину дівчата повинні були відповісти на якомога більше запитань, заданих на екрані. А коли тур закінчився, то нам були представлені позаконкурсні номери, щоб дати журі час на роздуми.

І от-от ми дізнаємось ім’я переможця… Нею стала  Фрадинська Дарія. Вона і є переможцем конкурсу «Найрозумніший». Ця дівчина найкраще продемонструвала свої знання і вміння, вона є найкмітливішою, найрозумнішою, найспритнішою та найуважнішою. А в подарунок їй вручили сову – символ розуму і мудрості. Ми щиро раді, що у нашому Волочиську є такі розумні та допитливі діти. Можливо, не кожен з них проявив себе відмінно, але всі вони вже переможці, бо йдуть по правильному шляху і не здаються, вони люблять науку, і надіємось, що в майбутньому з них обов’язково вийдуть гарні люди. Тож вчіться, бо недарма люди кажуть: «Потрібно учиться – завжди пригодиться!»

Учениця 7-В класу Альохіна Анастасія

Залишити відповідь