«Книгоманія – 2014»
  • Коментарі запису:0 коментарів

Читання – велике мистецтво, якого вчаться все життя. Творче осмислення читання збагачує емоційний світ учнів, розвиває усне мовлення, образну пам’ять, уяву, естетичний смак.

 З метою підвищення інтересу до читання, до книги у нашому закладі відбувся І-етап конкурсу  “Книгоманія – 2014”, організатором якого була Олійник Валентина Юхимівна.  У цьому конкурсі брали участь учні  6-8 класів. Кожен мав можливість представити прочитану ним книгу. Оцінювало конкурсантів журі у складі  Шинкарук Ліни Анатоліївни, Ткачук Світлани Василівни, Яцини Інни Григорівни.

Переможцями конкурсу стали найкращі книгомани – це Грабовська Марина(6-В), Марченко Михайло (7-В) та Чиж Руслана(8-В).

Своїми враженнями з нами поділилася переможець конкурсу – Чиж Руслана: «Мені дуже подобається брати участь у таких конкурсах. Адже я маю можливість поспілкуватися з іншими, поділитися своїми захопленнями. Отримую задоволення від спілкування з ровесниками, які також захоплються читанням книг, а також цікавлюся новими книгами. На конкурсі я розповідала про книгу “Чорнильне серце”, вона неабияк зацікавила мене. У моїй пам’яті закарбувалося звертання до головної героїні твору:“Смакуй слова, Меґій, відчуваєш фарби? Смуток і радість? День і ніч? Смакуй слова, Меґій, і вони оживуть.”  Під час свого виступу я не  хвилювалася, адже для мене було важливим перебувати у такій атмосфері.»

А Валентина Юхимівна у своєму інтерв’ю зазначила: «Мені дуже сподобалися виступи усіх дітей. Незважаючи на вік, діти досить по-дорослому виражали свої думки. Особливо хочу відзначити Грабовську Марину, ученицю 6-В класу. Своєю патріотичною поезією здивувала учениця 8-В класу, Чиж Руслана. Надіюся, що наші учні здобудуть перемогу і в наступних етапах конкурсу».

А ми хочемо побажати переможцям нових хороших результатів та “Смакувати слова, адже вони оживають.”

Учениця 8-Б класу Штойко Віолетта

Залишити відповідь