Участь у конкурсі-виставці «Хліб – найбільший скарб»
  • Коментарі запису:1 коментар

У Волочиському НВК на уроках технології ми вивчаємо варіативний модуль – кулінарія. Нещодавно ми пройшли тему – види тіста, розпушувачі, як випікати хлібопекарські вироби. Однією з підвидів теми була тема про вироби із дріжджового тіста.

Мене зацікавила ця тема, тому Анжела Костянтинівна запропонувала мені взяти участь у заочному Всеукраїнському родинному конкурсу-виставці «Хліб – найбільший скарб», до 90-тої роковини Голодомору 1932-1933 років в Україні. Конкурс проводиться з метою виховання духовності, моральності, патріотизму, шанобливого ставлення до національних культурних надбань в учнівської молоді, популяризації народних традицій як безцінної спадщини -виховання національно-патріотичної молоді. Конкурс проводиться в Україні 20-22 листопада 2023 в рамках виставки аматорів хлібопекарської справи, сімейних команд а також представників малого бізнесу, а також індивідуально. І я захотіла взяти участь.

Потрібно було вибрати номінацію, а після виготовлення виробу – надіслати у Київ. Ми обрали номінацію «Хліб загального вжитку». Я спекла хліб та працювала над оформленням самої роботи (етикетки, бейджика ). З Альохіною Анжелою Костянтинівною попрацювали над упаковкою і виготовили  власноруч  мішечок для хліба з натуральної тканини. Роботу відправили у Київ, і з нетерпінням  чекаємо результатів.

Кафедра предметів художньо-естетичного циклу трудового навчання та технологій, учасниця конкурсу виставки: «Хліб – найбільший скарб» Оксана Сінькова, 11-А

Цей запис має один коментар

Залишити відповідь