Інформуємо батьків 1-4 класів
  • Коментарі запису:0 коментарів

Шановні батьки учнів 1-4 класів комплексу

Відповідно до постанови КМУ від 24 червня 2022 року №711   «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні»  забезпечення організації початку навчального року залежно від безпекової ситуації в кожній окремій адміністративно-територіальній одиниці доручено обласним військовим адміністраціям разом із засновниками закладів освіти.

Виконавчий комітет Волочиської міської ради прийняв рішення за №255 від 08.08.2022 року  «Про готовність закладів освіти міської ради до роботи у 2022-2023 н.р.», яким доручив керівникам закладів освіти Волочиської міської ради:

  1. Організувати з 01 вересня 2022 року освітній процес у закладах загальної середньої освіти Волочиської міської ради з використанням технологій дистанційного навчання.
  2. Розглянути можливість організації синхронної форми навчання, яка передбачає проведення паралельно очного та дистанційного навчання. (Група учнів класу може навчатися очно (в шкільних приміщеннях), а інша група учнів цього класу може навчатися дистанційно. Вчитель одночасно працює з обома групами учнів)

Виконуючи це рішення виконавчого комітету Волочиської міської ради колектив комплексу:

  1. привів наявне в комплексі сховище в готовність до використання за призначенням та забезпечує безпечну його експлуатацію, що засвідчує Акт оцінки стану готовності захисної споруди цивільного захисту сховища, протирадіаційного укриття №84413 від 12.08.2022 року, складений представниками Волочиської міської ради, Хмельницького районного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, відділу освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради, сектору ювенальної превенції ВП №2 ХРУП ГУНП в Хмельницькій області. (відео евакуації учнів класу до сховища, протирадіаційного укриття по сигналу «Повітряна тривога»)
  2. створив умови для  реалізації синхронної форми навчання  учнів комплексу, (відео фрагменту уроку в класі група учнів якого навчається очно (в класному приміщенні), а інша група учнів цього класу навчається дистанційно. Вчитель одночасно працює з обома групами учнів)

Форма організації освітнього процесу залежить від безпекової ситуації в кожному населеному пункті і визначається рішенням військово-цивільних адміністрацій. Рішення приймається за участю батьків. Якщо батьки не погоджуються з очною формою навчання дитини, вони можуть обрати дистанційну форму її навчання («Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році» (Лист  МОН України від 19.08.2022 року № 1/9530-22))

З метою врахування Вашої думки, щодо вибору форми організації навчання дітей ми пропонуємо Вам шановні батьки:

  1. Уважно ознайомитись з цією інформацією.
  2. Якщо у Вас виникли запитання щодо наданої інформації надішліть їх на електронну скриньку ostapchyk@volnvk.km.ua
  3. Якщо Ви готові повідомити нам свій вибір напишіть заяву на ім’я директора (за наведеним зразком) сфотографуйте та надішліть фотографію заяви на електронну скриньку ostapchyk@volnvk.km.ua до 26.08.2022 р.
  4. Якщо, після початку навчального року, Ви вирішите змінити вибір щодо форми організації навчання дитини Вам необхідно повідомити нам свій вибір знову подавши заяву на ім’я директора

Залишити відповідь