Гордість нашого класу
  • Коментарі запису:0 коментарів

2014 рік є багатим на перемоги для нашого дорогого НВК. Перемоги в олімпіадах і, звісно, у конкурсі-захисту МАН.

Особливо врожайним на призові місця у захисті наукових робіт виявився 9-А клас. З нашого класу участь у цьому цікавому змаганні взяло четверо учнів, які працювали у різних напрямках. Хоча це і перші спроби такої діяльності у нашому класі, але це виявилось досить цікавим заняттям для всіх учасників.

Саме з нашого класу брало участь багато учасників і результати виявились дуже добрими, а враження всіх учасників виключно позитивні.

Бурова Тетяна працювала з науковою роботою у секції «Журналістика», зайняла 2 місце на обласному етапі. Таня вибрала дуже цікаву тему про популярні зараз телепередачі, а саме «Голос країни», мотивує свій вибір тим, що і сама дуже любить співати, тому і вирішила присвятити свою роботу саме передачі, яка зосереджена на пошуку співочих талантів.

Іванішина Ніна також брала участь в обласному етапі конкурсу-захисту наукових робіт, але, на жаль не зайняла призового місця. Можливо, причиною цього стало те, що готуватись до конкурсу-захисту МАН вона почала набагато пізніше ніж інші, вона не зовсім задоволена своїми результатами, але для себе вирішила, що не бути зупинятись на цьому і продовжуватиме такого роду діяльність. Працювала Ніна в секції

 « Правознавство», а тема була безпосередньо пов’язана з нашим НВК, а саме профілактикою правопорушень в ньому.

Цимбал Ірина працювала у секції «Мистецтвознавство» і зайняла почесне друге місце. Її тема була пов’язана з літературою та історією, а саме таким її розділом як геральдика, тобто робота була присвячена гербам Хмельницької області. Іра вибрала таку тему тому що їй дуже подобається українська мова та література, а також історія.

Четвертою учасницею конкурсу-захисту МАН була Рудка Юлія, яка працювала у секції «Біологія людини» і зайняла призове третє місце. Оскільки учениця дуже захоплюється біологією, то тема наукової роботи була пов’язана, безпосередньо, з покращенням здоров’я людини та дослідження впливу соку трав на організм людини.

Весь клас гордиться своїми однокласниками. Учні готові брати з них приклад і також ставати гордістю свого навчального закладу та класу!

Учениця 9-А класу Рудка Юлія

Залишити відповідь