Екскурсія замками Львівщини
  • Коментарі запису:0 коментарів

Увесь наш 9-В клас уже давно планував екскурсійну поїздку. І ось одного чудового вересневого ранку ми дружно вмостилися у комфортабельному автобусі та вирушили у подорож львівськими замками.

Першим на нашому шляху був Олеський замок. З цієї місцини відкривалися чудові краєвиди. Ми познайомилися з історією замку. Виявляється, тут народився король Польщі Ян ІІІ Собеський. У замку зберігаються цінні експонати: картини, скульптури, старовинні меблі.  Зацікавив нас і старовинний побут вельмож. А ще тут знімалися сцени історичних фільмів.

Наступною нашою зупинкою був таємничий Підгорецький замок. Саме тут відбувалися зйомки сцен усім відомого фільму «Три мушкетери». Зараз приміщення замку закрите для відвідувачів через аварійний стан. До речі, подейкують, що у стінах замку є привид. Але нам, на жаль, не вдалося його побачити.

Кінцевим етапом екскурсійного маршруту став Золочівський замок. Це фортеця 17-го століття, побудована за голландською схемою – високі земляні вали, укріплені зовні кам’яною стіною.

Ми фотографувалися, чудово відпочили та дізналися і побачили багато цікавого. На мою думку, екскурсійна подорож була вдалою.

Якимів Яна, учениця 9-В класу

Залишити відповідь