Екологічний проєкт «Япомогабокс»
  • Коментарі запису:0 коментарів

Сьогодні 20.09.2021 року у НВК відбулась презентація проєкту «Япомога» для учнів 6-8 класів, серед яких були, за бажанням сформовані екологічні патрулі.

«Япомога» – це інноваційний екологічний проєкт, перша автоматизована онлайн платформа для обміну бонусів, знижок і кешбек на спільну благодійність.

Проект “Япомога” передбачає встановлення сортувальних боксів, автоматів для обміну пластикових пляшок на корм для бездомних тварин або на допомогу центру соціальної реабілітації. Принцип дії простий. Викидаючи пластикову пляшку, люди самі зможуть вирішити, куди відправити віртуальні накопичені кошти. Відповідно, сміття буде не просто давати корм для тварин, але й робити багато чого корисного.    Наприклад, віртуальні кошти можна буде переказати для будівництво притулку для тварин, або соціальну допомогу людям.

Дана ініціатива впровадження «Япомогабоксів» у Волочиській ОТГ належить голові обласної ради Віолеті Лабазюк, яка за підтримки Благодійного фонду «Ми поруч» Сергія Лабазюка, почала реалізовувати пілотний проект в школах міста Волочиськ. До цікавого діалогу з учнями долучились Голова обласної ради Віолета Лабазюк, а також міський голова Черниченко Костянтин Володимирович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради Плотнікова Алла Миколаївна, голова управління громадської організації партнерство «Грінбізнесюкрейн» Оксана Луценко, яка поділилась цікавими лайфхаками, які розповідають як потрібно боротися з екологічними проблемами. Також відбулася презентація книги-розмальовки Богдана Красавцева «Еко-історії для моїх маленьких друзів».

 “Наша мета – покращити екологічні знання  жителів області. У червні ми дали старт екопроєкту “На чистоту” і в його продовження хочемо ралізувати на базі однієї з громад Хмельниччини новий пілотний проєкт “Япомога”–  зазначила голова обласної ради Віолета Лабазюк. Додає: завдяки даному проекту можна буде виховати соціально відповідальне покоління.

У Волочиському навчально-виховному комплексі учні неймовірно зацікавлено прийняли даний проєкт, проблеми забрудження планети хвилює не лише дорослих, але й активних дітей. З цією метою проект «Япомога» пропонує учням зорганізуватись в екологічні патрулі, що будуть втілювати на практиці одержані знання, формувати екологічні навички.  Для учнів нашого комплексу це цікава, серйозна, відповідальна місія, адже на них чекає багато роботи для досягнення нашої спільної мети. Даний проект формує ще й благодійні якості, адже таку ідею допомогти бездомним тваринам і врятувати екологію діти підхоплюють з особливою радістю та ентузіазмом. І якщо люди з дитинства навчені допомагати тваринам, піклуватись про екологію, то і в майбутньому вони не стануть догхантерами і не викидатимуть сміття на узбіччя. Отже, проєкт «Япомога» допоможе виховати та сформувати небайдужих учнів, які в недалекому майбутньому зроблять цей світ краще, зокрема наше місто Волочиськ.

Екологічний патруль

Залишити відповідь