ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
  • Коментарі запису:0 Коментарів

День пам’яті Героїв Небесної Сотні… Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. Уже минуло сім років, а спогади настільки яскраві, наче це було вчора.

У День Героїв Небесної Сотні ми віддаємо шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього. Подвиг героїв Небесної Сотні має визначне значення для нашої Батьківщини. Перш за все, вони віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла.

З метою вшанування подвигу, мужності учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та з метою розвивати у дітей почуття патріотизму та бажання бути гідними громадянами своєї країни у нашому навчально-виховному комплексі було проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів.

На сайті НВК можна ознайомитись із інформаційно-тематичною експозицією – спомин «Небесна Сотня воїнів Майдану». Олійник В.Ю., шкільний  бібліотекар, підготувала літературну експозицію «Герої не вмирають…Просто йдуть…». В залі шкільної бібліотеки оформлено тематичну виставку, на якій представлено матеріали про події на Майдані.

Учні перших та других класів долучились до акції «Подякуй,  янголом Героям Небесної сотні», виготовивши власноруч паперових ангелів та розвісивши їх на спеціально підготовленому стенді. Символічні витинанки ангелів – це своєрідна молитва, це пам’ять, це спосіб висловити свою дитячу, але уже громадянську позицію.

Третьокласники та четвертокласники  оформляли колажі  “Майдан. Історія майбутнього”, а учні середньої школи, семикласники та восьмикласники, створили  електронні колажі «Чисті душі, що злетіли в небо».

Учні п’ятих та шостих класів представили  малюнки на тему «Героям слава – вписана в серцях».

Старшокласники створили  презентації «Дорогою через Майдан». Головною метою виховних заходів було познайомити учнів з історичним і суспільним значенням Революції Гідності, розкрити суть подвигу Небесної Сотні, ушанувати героїзм українських захисників.

Дуже важливо прививати любов до Батьківщини нам, підростаючому поколінню,  та розуміння того, що в наших руках майбутнє держави, яке неможливе без формування почуття гідності за своє громадянство, свободи та незалежності кожної людини.

Ми Єдина країна! Ми всі прагнемо одного – миру, спокою, міцної і квітучої держави та чистого неба над головою.

Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні у наших серцях. Ушануємо хвилиною мовчання всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України! Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!

Учениці 11-А класу Колосінська Дарія та Скольська Аліна

Залишити відповідь