Діти школи турбуються про Вас, воїни АТО
  • Коментарі запису:0 Коментарів

 Сьогодні десятки і сотні тисяч патріотів нашої держави знаходяться на  воєнній передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність у самих гарячих точках України. На жаль, багато з них загинули, обороняючи кордони нашої нації, сотні з них отримали поранення і знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Усім їм, як ніколи, потрібні увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей. Вони, як ніхто, заслуговують Божої ласки, підтримки з боку людей яких захищають, адже своє життя вони віддають за нас, за долю та честь нашої Батьківщини.

 В Україні було проведено безліч доброчинних акцій задля підтримки української армії та бійців АТО. Ми також не залишились осторонь та ініціювали збір продуктів харчування і коштів на підтримку українських захисників.

Крім того, учні Волочиського НВК долучились до Всеукраїнської акції ”Лист пораненому”, яку щиро підтримували усі небайдужі. Кошти, які нами було зібрано за рішенням лідерів учнівського самоврядування, розподілені для лікування поранених бійців, волонтерам для закупівлі спорядження бійцям та комітету солдатських матерів.

Повертайтесь живими! Ми щиро віримо в Вас, віримо в те, що ніхто і ніщо не зможе зламати і скорити нашу Вкраїну, її мужніх синів, ми впевнені, що здобудемо перемогу, адже ми сильна та об`єднана країна, кордони якої гідно обороняють та захищають її сильні та хоробрі сини, якими ми пишаємося! 

Виконали учні 8-А класу: Сидорчук Б. і Павлюк С.

Залишити відповідь