День з поліцейським та рятівником
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Вчора у нашому навчальному закладі для учнів 5-6 класів було проведено захід – День з поліцейським та рятівником, де учні познайомилися з професіями  поліцейського, рятувальника, а також з представниками ювенальної превенції та відділу у  справах дітей.

На заході були присутні Степанюк Ірина Анатоліївна – начальник відділу у справах дітей Волочиської міської ради та інспектор сектора ювенальної превенції – Дудко Інна Олександрівна, яка була організатором цього заходу в комплексі.

Захоплені дитячі погляди й сяючі очі, звуки сирен автомобілів, відблиски проблискових маячків – щасливий день для дітей, адже поліцейські та рятувальники дозволили «порулити», посигналити, одягнути бронежилети, ознайомили з обладнанням службових автомобілів. Інна Олександрівна провела з учнями цікавий квест на знання правил дорожнього руху,  безпеки та переконалася в обізнаності дітей. Діти знають куди дзвонити в надзвичайних ситуаціях.

Учениця 5-В класу Сопіга Софія розповіла, що їй найбільше сподобалося, що поліцейські та рятувальники дозволили учням посидіти та посигналити в службових машинах.

Сліпцова Лілія  учениця 5-Б каже:

«Було дуже цікаво та весело. Ми багато дізналися про особливості роботи поліції та рятувальників. Вони цікаво розповідали про призначення службових автомобілів, відповідали на наші запитання та дозволили випробувати обладнання та облаштунки. Можу сказати, що після цього заходу я хочу стати поліцейським.»

Підсумувавши, можна сказати, що дітям до вподоби таке неформальне спілкування. Можливо вже є такі діти, які мріють про ці професії.

Возняк О.Ф.

Шендер І.В.

Залишити відповідь