День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
  • Коментарі запису:0 коментарів

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину.

Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів.

Пройшло стільки часу, а ми далі боремося. У нас все як тоді: той самий ворог, той самий жовтий скотч на рукавах і те саме неймовірне бажання звільнити нашу землю!

Деякі школярі, які тоді передавали малюнки в АТО, вже встали на захист України. З тих часів ми стали сильнішими і професійними. Збройні сили стали головним напрямком нашої держави.

На жаль, Герої вмирають, вмирають, полишаючи після себе лише смуток, жагу помсти та пам’ять.

І 29 серпня на шкільному майданчику зібралися учні 8 та 10 класів, вчителі комплексу, щоб вшанувати пам’ять загиблих.

Учні 10-11 класів Бритвак Павло, Гамарнік Андрій, Баландюк Назар, Яцина Євген, Волосюк Володимир, Баклан Олександр, Лозіцький Олександр, Колосінський Даніїл, Кравчина Нікіта, Калинич Вадим, Колосінський Ярослав, Колесник Максим підняли та приспустили над комплексом Державний Прапор України, Прапор Волочиської ТГ, Прапор Волочиського навчально-виховного комплексу.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих наших випускників Гуляка Романа, Драгосевича Максима, Климчука Сергія, Короля Володимира та батьків наших учнів, Мединського Ігоря, Оздоєва Ібрагіма, Байди Олександра, а також тих чиї життя забрала жорстока війна.

Ведучі заходу Олійник Софія та Кузьмова Дар’я розповіли присутнім про те, коли і чому з’явилася ця дата відзначення пам’яті захисників України.

Під час урочистості виступили директор закладу Ревуцький В. Наш випускник 2013, майор ЗСУ Шевчук Владислав, який знаходиться на лікуванні після поранення, звернувся до учнів з промовою. Парамедик Скоробагатий Вадим, що завжди відгукується на наші прохання і відвідує виховні заходи у комплексі, також нагадав про те, що Герої живуть доти, доки жива пам’ять про них.

Учні комплексу Ільков Ярослав та Кордунович Карина виконали художні номери.

Пам’ятаймо, що тисячі українців вже стали гранітом під час цієї війни. Поки дихаємо, пам’ятаймо!!!

Учениця 8-А класу Собко Дар’я

Залишити відповідь